Uutesse kõrgustesse lennutava DJI Mavic Air 2 ostul saad kingituseks filtrikomplekti
autor: Jürgen Veerme

DJI Mavic Air 2

Euroopa foto- ja audiotehnika ajakirjanike ühenduse ehk EISA poolt 2020-2021. aasta parimaks drooniks tunnistatud DJI Mavic Air 2 ostul saad muuhulgas kingituseks ka DJI ND filtrikomplekti (väärtus 59,99€), mis võimaldab loodava materjali kvaliteedi viia järgmisele tasemele.

Hiljuti Digitest.ee veebiportaalis seda drooni testinud Rivo sõnul on muljetavaldav, et kõigest 570 grammi kaaluva Mavic Air 2 sisse on suudetud mahutada ütlemata palju uut riistavara koos intelligentse tarkvaraga. See teeb sellega lendamise ja fotode/videote loomise tõeliselt nauditavaks, mida on näha ka sellelt videolt:

 

Kompaktse drooni südameks on 48-megapiksline 1/2-tolline QuadBayeri pildisensor, mis teeb tavaliselt 12-megapiksliseid fotosid, kuid spetsiaalses Hi-Res režiimis suudab see jäädvustada 48-megapikslise eraldusvõimega fotosid. Samuti suudab droonikaamera filmida 4K 60p videot kiirusel 120Mbps, 1080p videot kiirusega 120fps või 240fps ja 8K Hyperlapse videoid.

Meil on nii eraisikutele kui ettevõttetele olemas mugavad ja paindlikud järelmaksu võimalused – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Mavic Air 2 puhul algab järelmaksu kuumakse ainult alates 28,94 eurost kuus.

 

Telli auhinnatud DJI Mavic Air 2 droon kohe ära ››

 

Vaata ka:

Kampaania kestab kuni 31.02.2021.
Photopoint on DJI ametlik ja pikajaline partner Eestis – photopoint.ee/dji ››

(4)

The post Uutesse kõrgustesse lennutava DJI Mavic Air 2 ostul saad kingituseks filtrikomplekti appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4