360-kraadise vaateväljaga Insta360 X3 kaameraga kaasa väärt kingitus
autor: Jürgen Veerme

Insta360 X3

360° fotosid ja videoid salvestav Insta360 X3 on soodushinnaga 539€ (589€) ja lisaks saad ostul kingituseks Invisible Selfie Stick + Tripod käsistatiivi (väärtus 32,99€).

Sellise võimekusega kaamera pakub sisuloomeks täiesti teistsuguseid võimalusi, sest sul on järeltöötluses täielik kontroll selle üle, milline salvestatud kaader lõpuks välja näeb. Kui Sa tavapärase kaamera valesti paigutad, siis on terve klipp rikutud, aga selle kaameraga seda ei juhtu.

Samuti saad “Deep Track” režiimi abil lasta sellel 360-kraadi kaameral ise Sind kaadri keskel hoida, et saaksid valmis paigutatud video alla laadida juba otse kaamerast.

Parema dünaamilise ulatuse saavutamiseks on Insta360 X3 mudelile lisatud “Active HDR” režiim, mille abil on videokvaliteedis märgatav vahe võrreldes eelmise generatsiooni mudeliga.

Insta360 X3 on juba karbist välja võttes veekindel kuni 10m sügavusele. Selle pealt leiad 4 füüsilist nuppu, mis aitavad Sul kaamerat juhtida isegi kui kannad kindaid või need on märjad. Muuhulgas annavad nupud ka vibreeriva tagasiside kui neid vajutada.

insta360 Invisible Selfie Stick

Ostul kingituseks saadav Invisible Selfie Stick 2in1 statiiv on kindel “must-have” lisatarvik, sest see paneb Su vaatajad arvama, et kaamera hõljub.

Nimelt, importides oma video Insta360 äppi või Insta360 Studio desktop-tarkvarasse, siis kaob see “pulk” automaagiliselt täielikult ära.

Insta360 käsistatiiv-statiiv 2in1 Invisible Selfie Stick + Tripod

 

Jäädvusta täiesti uues perspektiivis — soeta Insta360 X3 »

 

Kampaania kestab 20. veebruar – 31. märts 2024.

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(8)

The post 360-kraadise vaateväljaga Insta360 X3 kaameraga kaasa väärt kingitus appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eeltelli OM System OM-1 Mark II  koos valitud M.Zuiko objektiiviga ja säästad 300€
autor: Jürgen Veerme

OM System OM-1 Mark II

Kui eeltellid koos uhiuue OM System OM-1 Mark II hübriidkaameraga korraga ka M.Zuiko Digital ED 100-400mm f/5.0-6.3 ISM.Zuiko Digital ED 90mm f/3.5 Macro IS PROM.Zuiko Digital ED 12-100mm f/4 IS PRO või M.Zuiko Digital ED 40-150mm f/2.8 Pro objektiivi, siis saad tellimuse summast 300€ alla.

Mis peitub OM System OM-1 Mark II hübriidkaameras?

Kõige huvitavamaks uuenduseks OM-1 Mark II juures on maailma esimene Live GND (Graduated ND) funktsioon.

Selle abil pääsevad fotograafid päris filtrite kasutamisest ning säästavad selle võrra  juba paarsada eurot, olenevalt filtritootjast. Lisaks saavad kasutajad reaalajas kohandada filtri stoppe ja Live GND filtritüüpi, et reguleerida heledalt tumedale ülemineku asukohta ning valida pehme, keskmise ja kõva gradatsiooni vahel.

Ilmselt on see funktsioon kõige rohkem käepärast just maastikufotograafidele, kes tahavad saavutada kaadreid selge taeva ja selge maastikuga.

OM System OM-1 Mark II

Samuti on uuendatu “High Res Shot” režiimi, sest nüüd saad soovi korral nautida lausa 14-bit RAW faile ja endiselt saad teha 80-megapiksliseid fotosid statiivi otsas ning 50-megapiksliseid kaamerat käes hoides.

Loomulikult pakub OM System OM-1 Mark II suurepäraseid omadusi ja funktsioone, mis ka esimese põlvkonna mudel. Seal hulgas 20-megapiksline stacked sensor, 4K 60 kaadrit/sek 10-bit videosalvestused, 50 kaadrit/sek täieliku autofookusega pildistamine ja palju muud.

Juhul, kui Sul uue kaamera ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Eeltelli OM System OM-1 Mark II ja saad peagi kogeda uut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 15. veebruar  – 13. märts 2024. Soodustuse saamiseks tuleb kaamera ja objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on OM System/Olympus fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(1)

The post Eeltelli OM System OM-1 Mark II  koos valitud M.Zuiko objektiiviga ja säästad 300€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Uuenduskuuri läbinud Panasonicu Leica 12-35mm f/2.8 objektiiv on nüüd veel parem
autor: Keiu Simm

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S.

Panasonic on nad jätkuvalt pühendunud “Micro Four Thirds” objektiivide arendamisse ja ka Photopointis müügil olev Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. kahtlemata kinnitab seda väidet.

Uue generatsiooni objektiivile on lisatud optiline pildistabilisaator, kuid see jääb sealjuures endiselt kompaktseks ja kaalult kergeks (306g).

Olulise uuendusena on uue põlvkonna objektiivil kasutusele võetud ka uus UHR läätseelemendi materjal, mis aitab saavutada veelgi loomulikumaid värve. Lisaks on objektiivil nano-pinnakate, mis tagab tõhusa peegeldusvastase toime, võimaldades objektiivil luua selgeid ja teravaid pilte.

Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S.

Videograafide rõõmuks on Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. puhul rõhku pandud ka video omaduste parendamisele.

NImelt on see objektiiv varustatud spetsiaalse mehhanismiga, tänu millele on focus breathing minimaalne. Lisaks on selle objektiiviga tagatud ava sujuv muutmine. Panasonicu sõnul on arendusööde käigus saavutatud uuel 12-35mm objektiivil kiire, sujuv, aga ka vaikne autofookus.

Rääkides fookuskaugusest, siis kui eelmise mudeli lähim fookuskaugus 12mm juures oli 0,25m, siis uuel mudelil on see 0,15m. Nagu teistelgi Panasonicu uutel objektiividel, on sellel tolmu-, pritsme- ja külmakindel konstruktsioon, mis garanteerib sujuva töö ka -10°C kraadise temperatuuri juures.

 

Telli endale Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-35mm f/2.8 ASPH. POWER O.I.S. objektiiv »

 

Juhul kui parasjagu vabu vahendeid uue objektiivi ostmiseks piisavalt ei ole, saad kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

Photopoint on Panasonic fototehnika ametlik ja pikaajaline premium partner Eestis.

(97)

The post Uuenduskuuri läbinud Panasonicu Leica 12-35mm f/2.8 objektiiv on nüüd veel parem appeared first on Photopointi ajaveeb.

Säästa 200€ – tellides Sony a9 III koos valitud Sony objektiivi või telekonverteriga
autor: Jürgen Veerme

Sony a9 III kampaania

Kui tellid uhiuue ja äärmiselt võimeka Sony a9 III täiskaader hübriidkaamera korraga koos Sony SEL-14TC 1,4x/Sony SEL20TC 2x telekonverteriga või Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II, Sony FE 70-200mm f/2.8 GM OSS II, Sony FE 200-600mm f/5.6-6.3 G OSS, Sony FE 100-400mm f/4.5-5.6 GM OSS või Sony FE 16-35mm f/2.8 GM II objektiiviga, siis säästad tellimuselt 200€.

Muide, esimene Sony a9 III on juba Eestis, täpsemalt Ülemiste keskuse Photopointi esinduskaupluses kohal, ja seal saad seda fotoinseneeria tippsaavutust ka oma käte vahele võtta.

Sony a9 III

Arvatavasti kõige muljetavaldavam uuendus a9 III täiskaader hübriidkaamera juures on selle “global shutter”. See võimaldab jäädvustada kogu kaadri pildiandmed üheaegselt, erinevalt tavalisele mehaanilisele ja elektroonilisele katikule, mis lõpetab särituse progressiivselt.

Selle süsteemiga kaasnevad mitmed eelised, mille seast üks kõige olulisem on moonutuste kõrvaldamine — nt. “rolling shutter”, mida oled ilmselt varem märganud videosalvestustes või elektroonilise katikuga pildistatud fotodel.

Selle uuendusliku Sony täiskaader hübriidkaamera südameks on 24,6-megapiksline täiskaader CMOS sensor koos 5-teljelise keresisese stabilisaatoriga, mille puhul lubab Sony kuni 8-stopi ulatuses stabilisatsiooni.

Lisaks peitub kaameras veel kõige hiljutisemad Bionz XR protsessorid, mis võimaldavad 8 korda rohkem töötlemisvõimsust võrreldes eelmise generatsiooni a9 hübriidkaameraga.

See suudab pildistada (loe: tulistada) 120 RAW kaadrit ühes sekundis ning seda veel täieliku autofookusega. Samuti suudab see “eel-pildistada” ühe sekundi võrra fotosid, et ükski hetk ei jääks tabamata — omadus, mis on spordifotograafidele ülimalt oluline.

Muuhulgas kasutab Sony a9 III muljetavaldavat OLED pildiotsijat, millel on 9,44M punkti ja 0,9x suurendus. Täisresolutsioonis on pildiotsija kaadrisagedus 120 kaadrit/sek, kuid madalama resolutsiooniga saad aktiveerida ka 240 kaadrit/sek.

Sony a9 III

Juhul, kui Sul hetkel ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis siis pakume nii eraisikutele kui ettevõtte nimel ostmiseks mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

 

Telli Sony a9 III ja koge uut kvaliteeti »

 


Kampaania kestab 1. – 29. veebruar 2024. Soodustuse saamiseks tuleb a9 III kere ja telekonverter või objektiiv osta korraga s.t need peavad olema ühel arvel. Soodustust ei saa liita/summeerida teiste pakkumistega ja mitme telekonverteri või objektiivi korraga ostmisel sääst ei suurene.

Photopointi veebikaubamajas rakendub allahindlus automaatselt ostukorvis, kui kampaaniatingimused on täidetud. Photopointi esinduskauplustes küsi allahindlust müügikonsultandi käest. 

Photopoint on Sony fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(6)

The post Säästa 200€ – tellides Sony a9 III koos valitud Sony objektiivi või telekonverteriga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Laienda vaatevälja M.Zuiko Digital ED 9-18mm f/4.0-5.6 II ülilainurk-objektiivi abil
autor: Stephan Redko

Koos uhiuue lipulaev Om System OM-1 Mark II hübriidkaamera ja M.Zuiko Digital ED 150-600mm f/5.0-6.3 IS telesuum-objektiiviga on peagi müügile oodata ka üht pisut laiema vaateväljaga suumobjektiivi, milleks on M.Zuiko Digital 9-18mm f/4.0-5.6 II.

Tegu on II generatsiooni M.Zuiko Digital ED 9-18mm f/4.0-5.6 mudeliga, millest esimene versioon tuli välja juba 14 aastat tagasi ehk aastal 2010. Nimelt, oli see Olympus Micro Four Thirds hübriidkaamera süsteemi kolmas objektiiv, mis üldse turule jõudis.

M.Zuiko Digital ED 9-18mm F4.0-5.6 II

M.Zuiko 9-18mm f/4.0-5.6 II aitab näha laiemalt

Mis teeb M.Zuiko Digital 9-18mm objektiivi nii ahvatlusväärseks on eelkõige selle miniatuurne suurus — kõigest 57x50mm, kui see on sisse tõmmatud ehk mitte kasutuses. Kuna see kaalub ka kõigest 155 grammi, siis võiks kindlasti öelda, et see on üks nendest objektiividest, mida Sa ei pane väga tähelegi.

Samuti märkimisväärne omadus on selle fookuskauguse vahemik. Nimelt, 35mm ekvivalendis saavutad sellega 18-36mm fookuskauguse, mis on üks enim populaarsem vahemik nii foto- kui videograafias.

M.Zuiko Digital ED 9-18mm F4.0-5.6 II

Laiemast otsast pakub objektiiv ülilainurk vaatevälja, mis sobib ideaalselt maastiku-, arhitektuuri- ja kinnisvarafotograafia jäädvustamiseks.

Kitsamast otsast saavutad juba standardse 35mm fookuskauguse, millega saad pildile püüda pisemaid detaile või näiteks portreesid.

Pisidetailide jäädvustamisega aitab veel kaasa M.Zuiko Digital ED 9-18mm f/4.0-5.6 II objektiivi lähim teravustamiskaugus, milleks on kõigest 0,25 meetrit.

Suuremas osas püsib tesie põlvkonna objektiiv samasugusena nagu 2010. aastal välja tulnud eelkäija, kuid nüüd leidub objektiivi peal uus OM System bränding ning objektiivi toru ise on täielikult musta värvi.

Kui omad “Micro Four Thirds” hübriidkaamerat ning oled oodanud uuemat sorti objektiivi, millega saavutada laia nurgaga kaadreid, siis see oleks hetkel kindlasti üks parimaid variante — eriti, kui tahad kaamerakomplekti suurust hoida minimaalsena.

Uus M.Zuiko Digital 9-18mm f/4.0-5.6 II jõuab Photopointi esinduskauplustesse müügile veebuarikuu lõpus, kuid juba praegu saad selle meie veebikaubamajast endale eeltellida.

 

Eeltelli M.Zuiko Digital ED 9-18mm f/4.0-5.6 II kohe ära »

 


PS! Too enda vana töökorras fototehnika meile – nii saame uuele tehnikale teha eripakkumise, mille suurus ja sisu sõltub tagastatava tehnika väärtusest. Uuri lähemalt – photopoint.ee/vahetus ››

Photopoint on OM System/Olympus fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(5)

The post Laienda vaatevälja M.Zuiko Digital ED 9-18mm f/4.0-5.6 II ülilainurk-objektiivi abil appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8 9