Canoni uued neli-ühes printerid kodukontorisse
autor: Tõnis Sestverk

Canoni värske pressiteade annab teada, et peagi jõuavad müügile uued Canoni neli-ühes printerid. Canon PIXMA TR7550 ja TR8550 on eelkõige kodukontorisse mõeldud printerid, mis pakuvad lisaks ka skanneri, koopiamasina ja faksi funktsioone. Integreeritud WiFi toe abil on võimalik kasutada printimise ja skanneerimise funktsioone juhtmevabalt, kas siis nutiseadme või sülearvutiga. Sarnaselt võib kasutada ka Bluetoothi ühendust, mille töötamise energiakulu on viidud miinimumini.

Kasutajaliides tuleb odavamal mudelil 3-tollise ning kallimal 4,3-tollise puuteekraani näol, mida on võimalik ka kallutada vastavalt vajadusele. Loomulikult pakub printer kahepoolset printimise võimalust ning hoiustab samaaegselt kahte erinevat sorti paberit (foto ja koopia) ning kokku teeb see 200 lehte. Kõik tindid, mida Pixma koduprinterid kasutavad on säästlikud ja neid on võimalik eraldi vahetada.

Canon PRINT rakendus toob veelgi täiustatud kasutuskogemuse, pakkudes uudseid lahendusi, mille hulgast leiab salajase sõnumi printimise võimaluse. Kasutades rakendust on võimalik välja prinditud failidele lisada URL linke, animatsioone või muusikat. Lisaks sellele on kasutajal võimalus luua kvaliteetseid trükiseid, seal hulgas enda kujundatud kalendreid või tervituskaarte. Huvitavaid lisafunktsioone on veelgi. Näiteks skanneri meeldetuletus, mis annab märku, kui pärast skanneerimist ununeb dokument skanneri vahele.

Tähtsamad tehnilised andmed tabelis:

TR7550  TR8550 
Põhilised omadused Neli-ühes seade
10 ח 15 raamita foto
Nutiseadme sõbralik
5 tindiga süsteem
Neli-ühes seade
10 ח 15 raamita foto
Nutiseadme sõbralik
5 tindiga süsteem
Ekraan 3-tolline 4,3-tolline
לhendused WiFi, USB 2.0,
Bluetooth,
SD-kaardi pesa
WiFi, USB 2.0,
Bluetooth,
SD-kaardi pesa
Eeldatav jaehind 169 €  189 €

Müügile jõuavad Pixma printerid juba septembris.

Allikas: Canon

The post Canoni uued neli-ühes printerid kodukontorisse appeared first on Photopointi ajaveeb.

Canon tutvustas nelja uut PIXMA seeria printerit
autor: Tõnis Sestverk

Canon tutvustas nelja uut TS-seeria printerit. Kodutarbijale suunatud kolm-ühes tindiprinterid pakuvad peale tavapärase printimise ka skanneri ja koopiamasina funktsioone. Kõik printerid on varustatud WiFi ja Bluetoothi toega, millest viimase puhul on energiakulu oluliselt vähendatud, mis omakorda lihtsustab nutiseadmest printimist.

PIXMA TS5150 on praktiline ja taskukohane printer, mis sobib kodus dokumentide printimiseks ja kasutab kahte tinti.

PIXMA TS6150 on kompaktne ja loodud kogu pere vajadusi silmas pidades, kasutades viite kvaliteettinti.

PIXMA TS8150 tuleb stiilse disainiga ja kasutab kokku kuute tinti.

PIXMA TS9150 pakub kõrgkvaliteedilist fotoprintimise võimalust ja sobib ka kõige nõudlikumale printijale.

Uute printerite kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks ja selle tarbeks on PIXMA TS5150 kasutajaliideseks 2,5-tolline koos nuppudega ekraan ja kõige vingemal mudelil lausa 5-tolline puutetundlik ekraan. Printerid võimaldavad printida kahepoolselt ja samaaegselt hoiustada ka kahte erinevat sorti paberit – koopia- ning fotopaberit. Enam ei ole tarvis printerit ühendada arvutiga, piisab ka nutiseadmest, mida on võimalik ühendada üle WiFi. Canoni PRINT rakendus lihtsustab skanneeritud failide jagamist ja ühildub ka populaarsete pilveteenustega nagu Google Drive jpt.

Uutesse printeritesse on integreeritud ka mitmeid erinevaid lisafunktsioone. Nende hulgas kodeeritud sõnumite printimine, mida võivad ainult pereliikmed omavahel näha, kasutades Canon PRINT rakendust. Otse mälukaardilt printides on võimalik lisada fotodele ka filtreid ja Instagrami sõbrad saavad tuttavas ruudukujulises vormis enda fotosid paberile panna.

Kuus tinti, mida kaks kallimat mudelit kasutavad, tagavad eriti kvaliteetsed väljatrükid ja terava kirjaga dokumentide prindid.

Mõned tehnilised andmed all tabelis:

PIXMA TS5150 PIXMA TS6150 PIXMA TS8150 PIXMA TS9150
Oluliseimad
omadused
Kõik-ühes seade
10 ח 15 raamita foto
Nutiseadme sõbralik
2 tindiga süsteem
Kõik-ühes seade
10 ח 15 raamita foto
Nutiseadme sõbralik
5 tindiga süsteem
Kõik-ühes seade
10 ח 15 raamita foto
Nutiseadme sõbralik
2 tindiga süsteem
Kõik-ühes seade
10 ח 15 raamita foto
Nutiseadme sõbralik
2 tindiga süsteem
Ekraan 2,5-tolline 3-tolline
Puuteekraan
4,3-tolline
Puuteekraan
5-tolline
לhendused WiFi, USB 2.0,
Bluetooth,
SD kaardi pesa
WiFi, USB 2.0,
Bluetooth,
SD kaardi pesa
WiFi, USB 2.0,
Bluetooth,
SD kaardi pesa
WiFi, USB 2.0,
Bluetooth,
SD kaardi pesa
Värvivariandid Must
Valge
Must
Valge
Must
Valge
Punane
Hall
Punane
Eeldatav jaehind 99 € 139 € 189 € 259 €

Allikas: Canon

The post Canon tutvustas nelja uut PIXMA seeria printerit appeared first on Photopointi ajaveeb.

Vanavanemate päeval üllata isikupärase fotomeenega
autor: Kettrud Pai

Eesti rahva poolt soojalt vastuvõetud ning juba traditsiooniks saanud vanavanemate päeva tähistatakse septembrikuu teisel pühapäeval, sel aastal 10. septembril.

Vanavanematel on tähtis osa laste ja lastelaste elus, nad mõjutavad olulisel määral lapselaste hoiakuid ja on kujundanud nende vaateid elule. Nad on alati olemas, et jagada hoolt, tähelepanu ja armasust, ning külla minnes on ootamas lõhnavad pannkoogitornid ja just see õige vanaema moos.

Sel tähtsal päeval tasub neid tavapärasest enam tähelepanuga üle külvata. Võta ette külaskäik, küpseta kaasa maitsev kook ning ära unusta ka väikest kingitus. Selleks sobib hästi isikupärane fotomeene Photopointi fotomeenete osakonnast. Vanavanemate päeva puhul on kõik meened ja suured fotod 20% soodsamad!
Kampaania kestab 23.08 – 03.09.2017

FOTOMEENED – Photopointi fotomeenete osakonnast leiad kindlasti sobiva meene kingituseks, lisa vaid oma valitud pilt ja sobiv üllatus ongi olemas. Kui vanaema on kibe käsi puslede kokkupanekul, siis leia sobiva kujuga pusle. Soovid vanaisale teha viguriga üllatuse konservikarbi näol, siis vali kingituseks fotokell. Tore üllatus on ka kaart, mille oled ise meisterdanud, vali vaid välja meelepärane kaardipõhi ja lisa pilt. Valikus on veel erinevad võtmehoidjad, kruusid, pehmed mänguloomad ja palju muud.

SUURED FOTOD – Vali välja mõni erilise tähendusega foto ja telli see suureformaadilisena, näiteks fotokapal või fotolõuendil. Sellisel kujul valminud suur pilt on omanäoline pilgupüüdja vanaema-vanaisa koduseinal.

Pane tähele, et meenete valmistamine võtab aega 5 päeva, ning nii fotomeenete kui suurte fotode veebilehel kampaaniaperioodil kuvatavad hinnad ongi juba soodushinnad.

Head vanavanemate päeva!

The post Vanavanemate päeval üllata isikupärase fotomeenega appeared first on Photopointi ajaveeb.

Fotokursus.ee uus fotokursus: “Kinnisvara pildistamine”
autor: Silver Pik

Fotokursus.ee veebilehel on nüüd saadaval uus ja huvitav kursus: „Kinnisvara pildistamine“.

Selles kursuses keskendume just hoonete ja interjööride pildistamisele – räägime lahti, millele tähelepanu pöörata pildistamist planeerides, pildistamise ajal ning ka peale pildistamist järeltöötluse ajal. Millal on kõige parem hoonet või siseruume pildistada, mis tehnikat kasutada jms – kõik need küsimused saavad kursuse lõpus vastuse. Samuti peatume pikalt järeltöötlusel – millises situatsioonis tasub järeltöötlusega ka väikseimad defektid eemaldada, mil seda üldse ei tohi teha.

Kinnisvara pildistamise kursus koosneb 5 peatükist, 12 alapeatükist ning näidispiltidest ja näidisvideotest. Kursuse ostnud saavad enda kasutajakontoga sisse logida fotokursus.ee veebilehele, kus soetatud kursus on neid juba ootamas. Kursus ei aegu – kord soetatuna saab seda läbima asuda ükskõik millal ning taaslugeda täpselt siis, kui vaja. Nii suurelt arvuti ekraanilt kui väiksematest nutiseadmetest.

Osta Kinnisvara pildistamine kursus ja tee lummavaid kinnisvarafotosid›

The post Fotokursus.ee uus fotokursus: “Kinnisvara pildistamine” appeared first on Photopointi ajaveeb.

Digitest.ee: HD Pentax D-FA 28-105mm f/3.5-5.6 ED DC WR objektiiv
autor: Maria Häling

Kodumaises foto- ja digitehnika ülevaadete veebiportaalis Digitest.ee tehti ülevaade veel ühest Pentaxi objektiivist – seekord juhtus Marisele kätte HD Pentax D-FA 28-105mm f/3.5-5.6 ED DC WR toru.

See on ilmastikukindel, suure suumiga, kerge, mugav käes hoida ja kasutada ning mis olulisim – laitmatu pildikvaliteediga. Suurepärane kaaslane reisimiseks või spontaanseks pildistamiseks jalutuskäigul. Tundub liiga hea, et olla tõsi? Uuri järgi, mida Maris asjast arvas ja vaata ka näidispilte juba lähemalt.

 

Loe HD Pentax D-FA 28-105mm f/3.5-5.6 ED DC WR täispikka ülevaadet Digitest.ee lehel >>

The post Digitest.ee: HD Pentax D-FA 28-105mm f/3.5-5.6 ED DC WR objektiiv appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5 6 7 8