Clip pildiraamid – universaalne ja soodne lahendus erinevas suuruses fotode üles riputamiseks
autor: Elise Ader

Clip pildiraamid on lihtsad ja soodsad ilma ääreliistudeta fotoraamid, mis sobivad muretult igasse interjöri. Selliseid pildiraame on võimalik Photopointi tootevalikust leida erinevates mõõtudes ning äsja lisandusid sinna ka täpselt A3 suurusele vastavad raamid.

Uued pildiraamid mahutavad enda sisse 29,7ח42 cm  mõõdus paberi, mis vastab täpselt A3-mõõdus paberile. Interneti avarustest võib leida aga palju 30x40cm mõõdus raame, mida reklaamitakse A3 standardi pähe – tegelikult on aga selline külgede suhe pisut ebatäpne. 

Clip pildiraam

Clip pildiraamide sari sisaldab aga lisaks veel suures valikus raame, alustades 10x10cm raamist lõpetades 70x100cm pildiraamiga. Sealt leiad lisaks uuele A3 formaadile veel järgmised pildiraamid: 10x10cm, 10x12cm, 10x15cm, 13x18cm, 15x20cm, 15x21cm, 15x23cm, 18x24cm, 20x25cm, 21×29,7cm (A4), 24x30cm, 30x40cm, 30x45cm, 40x50cm, 40x60cm, 50x70cm, 50x70cm, 60x80cm, 60x90cm ja 70x100cm.

Muuhulgas tasub jälgida, et clip pildiraam võib olla nii tavalise klaasi kui ka akrüülklaasiga. Akrüülklaasil on tavalise klaasraami ees kaks olulist eelist. Esiteks ei purune akrüülklaas transpordi ajal või seinalt maha kukkudes. Teiseks on akrüül tavalisest klaasist oluliselt kergem ning seega õrnemapoolse konstruktsiooniga raamide jaoks sobivam.

Tavalise klaasiga pildiraamide eeliseks akrüüli ees on aga jällegi klaaspinna suurem kriimustuskindlus. Klaaspinda on ka hõlpsam ja muretum puhastada. Nendest eelistest lähtuvalt võiks klaasist raami eelistada pigem väiksemate Clip raamide puhul. Akrüülklaasi tasuks kindlasti eelistada suuremaformaadiliste raamide puhul, mille koht on riputatuna seinal. 

 

Clip pildiraamid Photopointi veebikaubamajas »

(2)

The post Clip pildiraamid – universaalne ja soodne lahendus erinevas suuruses fotode üles riputamiseks appeared first on Photopointi ajaveeb.

Photopoint TOP 10: enim ostetud videostabilisaatorid aastal 2019
autor: Jürgen Veerme

Kaamera stabilisaatorid on tänasel päeval videoloomes tõelised must-have tooted. Need muudavad tavalise nutitelefoni või peegel,- hübriid- ja kompaktkaamera stabiliseeritud videosalvestajaks, mistõttu näeb iga kaader välja nagu Hollywoodi kassahitt. 

Selles postituses vaatamegi, milliseid gimbaleid ehk videostabilisaatoreid 2019. aastal Photopointist kõige enam osteti ning reastame selle põhjal esikümne. Tasub tähele panna, et see pingerivi ei ole mitte parimate, vaid just enim ostetud mudelite nimekiri – seega on tegu kahtlemata usaldusväärsete toodetega, mille ostuga reeglina alt minna ei saa.


 
FeiyuTech Vimble 2

1. FeiyuTech Vimble 2

Pamaparampaa…esikohale tuli ülimagusa soodushinnaga (69,99€) FeiyuTech Vimble 2! Selle külge saad kinnitada nutiseadme laiusega 5,5-8 cm ja hakata koheselt salvestama professionaalseid videosid.

Stabilisaatori juhtkang annab 320-kraadise kontrolli pöörleva ja kallutava telje üle. Vimble 2 on varustatud uudse teleskoopvarrega, mille horisontaal- ja vertikaalasendit saad kiirelt vahetada, et teha selfie’sid või Instagram & Facebook live videoid.

Osta soodne FeiyuTech Vimble 2 ››

   
DJI Osmo Mobile 3

2. DJI Osmo Mobile 3

Auväärsele II kohale tuli DJI Osmo Mobile 3, millel on mugav volditav disain ja selle kasutamine on tehtud võimalikult lihtsaks – selle suuminupp võimaldab juhtida enda nutitelefoni otse käepidemelt ning kasutada dolly zoom efekti, mis on tõeline professionaalide pärusmaa.

Lisaks saab läbi DJI GO rakenduse kasutada jälitamisfunktsiooni, mille abil hoida kaadri alati kindlal subjektil ning uus integreeritud aku peab ideaaltingimustes vastu lausa 15 tundi. Uudne telefonikinnitus võimaldab filmida- ja pildistada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt (ideaalne Instagram’i story’de tarbeks).

Osta DJI Osmo Mobile 3 mugavalt veebikaubamajast ››

Saadaval on ka Osmo Mobile 3 Combo mudel ››

   
tamron-sp-24-70-g2

3. Zhiyun Smooth 4

Esikolmiku lõpetab Zhiyun Smooth 4, mis on nagu ka eelnevad, Vimble 2 & Osmo Mobile 3, ideaalne stabilisaator mistahes platvormidele (Facebook/Instagram/Youtube) sisu loomiseks. See on varustatud väga erinevate põnevate funktsioonidega ja nende kasutamine on sealjuures imelihtne.

Komplektis on kohe kaasas kompaktne statiiv, mille abil saad gimbali koos telefoniga asetada tasasele pinnale ning teha videosid nõnda, et oled ka ise kaadris.

Osta Zhiyun Smooth 4 päriseks ››

   

4. FeiyuTech G6

Neljandal kohal asetseb FeiyuTech G6, mis on motoriseeritud kolmeteljeline stabilisaator ja sobib kasutamiseks GoPro ja teiste tootjate seikluskaameratega (ühildub GoPro Hero7/6/5/4 või sarnases suuruses seikluskaameratega).

Seade on veekindel ning sellel on integreeritud neljasuunaline juhtkang, mis kontrollib gimbali liikumist igas suunas. Stabilisaatorit on võimalik juhtida läbi nutitelefoni. Seadmel asuv OLED ekraan kuvab töörežiimi ja aku laetuse taseme. Aku vastupidavuseks on tervelt 8 tundi ning sellel on ka WiFi ja Bluetooth ühendus. 

Telli endale või sõbrale Feiyutech G6 ››

   
Feiyutech G6 Plus

5. FeiyuTech G6 Plus

G6 Plus on lahe 3in1 seade, mis ühildub GoPro HERO seeria seikluskaameratega, Sony DSC-RX0 kaameraga, väiksemate hübriid- ja kompaktkaameratega (nt. Sony a6300/a6500, Sony RX100 seeria jms) ning enamike nutitelefonidega, mille maksimaalne laius jääb 57 mm kuni 84 mm vahele (PS! Nutitelefoni adapter ei kuulu komplekti).

3-teljeline gimbali süsteem tagab puhta ja stabiilse pildi ka siis, kui su käsi liigub värisedes kasvõi kolmes suunas. Tänu FeiyuTech G6 Plus stabilisaatori kergele kaalule (663g) ei väsi käed ära ja kaadrid jäävad sujuvamad.

Osta FeiyuTech G6 Plus gimbal päriseks ››

   
FeiyuTech AK2000

6. Feiyutech AK2000

FeiyuTech AK2000 on stabilisaator, mis toimib kuni 2.7 kg kaamerakomplektidega.  Käepidemele on integreeritud puuteekraan, millelt saab valida kaamera seadistusi ja programmeerida stabilisaatori gimbali liikumist. Lisaks puuteekraanile on stabilisaatori käepidemel 7 nuppu, joystick ja suur ratas. Gimbali pead saab liigutada ja juhtida nii joysticki kui ka ratta abil.

Stabilisaatoril on neli akut, mis annab maksimaalseks tööajaks 12 tundi järjest. Akude laadimiseks on komplektis kaasas eraldi akulaadija, mis laeb need täis kuue tunniga.  Stabilisaatoril on nii WiFi kui ka Bluetooth ühendus ning see ühildub Manfrotto PL501 kiirkinnitusplaatidega.

Telli FeiyuTech AK200 ja filmi sujuvaid videoid ››

 

DJI Ronin-S

7. DJI Ronin-S

Ronin-S on ühekäe-stabilisaator, mis on mõeldud kasutamiseks peegel- või hübriidkaameratega ning see stabiliseerib elektrooniliselt kaamera liikumist kõigil kolmel teljel – võimaldades nii filmida profitasemel sujuva liikumisega videot.

Tänu tavalisest suurematele mootoritele püsib kaamera Ronin-S peal paigal ka siis, kui süsteemi tasakaalustamisel ei ole olnud aega kõige perfektsemat positsiooni saavutada. Nutika disainilahendusena on kaamera taha jääva mootori telg paigutatud nurga alla – nii et tagumine mootor ei jääks kaamera LCD-ekraani varjama.

 

Osta DJI Ronin-S mugavalt veebikaubamajast ››

Saadaval on ka Ronin-S Essentials Kit ››

 

DJI Ronin-SC

8. DJI Ronin-SC

DJI Ronin-SC on uuem, pisem ja kergem versioon eelpool olnud populaarsest DJI Ronin-S stabilisaatorist. Erinevusi on vähe ja kõige suuremaks vaheks ongi seadmete suurus – 1,1 kg kaaluv Ronin-SC on pea 40% väiksem oma eelkäijast.

Kergem kaal ja väiksem kere muudavad ka seadme transportimise, ülesseadmise ning ühe käega kasutamise lihtsamaks. Hoolimata väiksemast suurusest peab Ronin-SC aku aga ikkagi vastu kuni 11 tundi.

 

Osta DJI Ronin-SC mugavalt veebikaubamajast ››

Saadaval on ka Ronin-SC Pro Combo mudel ››

 

Feiyutech ak4000

9.FeiyuTech AK4000

FeiyuTech AK4000 suured mootorid suudavad gimbali peal asetsevat kaamerat paremini stabiliseerida ning uued tarkvaraalgoritmid võitlevad mikro- ja makrovärinate vastu. Kõige selle tulemusel saad filmida ülisujuva video ka siis, kui kiires olukorras gimbali ideaalseks stabiliseerimiseks aega napib.

Feiyutech AK4000 telg on nüüd sarnaselt DJI Ronin S stabilisaatorile 45-kraadise nurga all, et see ei varjaks kaamera LCD-ekraani ning käepidemele on integreeritud puuteekraan, millelt saab valida kaamera seadistusi ja programmeerida stabilisaatori gimbali liikumist. Lisaks puuteekraanile on stabilisaatori käepidemel 7 nuppu, joystick ja suur ratas.

 

Telli FeiyuTech AK4000 mugavalt veebikaubamajast ››

 

Feiyutech spg 2

10. FeiyuTech SPG 2

FeiyuTech SPG2 on kolmeteljeline videostabilisaator, mille külge saab kinnitada nutitelefoni maksimaalse laiusega 57 mm kuni 95 mm. Seadmel on multifunktsionaalne valikuratas, millega saab suumida videosse sisse või välja, jälgida ja muuta fookust ning kohandada gimbali peal asetseva seadme parameetreid.

Lisaks on käepidemel vähese energiatarbega OLED-ekraaniga, mis kuvab gimbali seadeid, töörežiime, aku laetuse taset ja palju muud ja tänu pritsme- ja tolmukindlale disainile saad videoklippe filmida ka vihmastel päevadel.

 

Telli Feiyutech SPG 2 kiirelt meie veebikaubamajast ››

 

 


 

Veebikaubamajas on üle 88 erineva videostabilisaatori ››

(1)

The post Photopoint TOP 10: enim ostetud videostabilisaatorid aastal 2019 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Photopoint TOP 10: enim ostetud kompaktkaamerad aastal 2019
autor: Elise Ader

kompaktkaamera

Nutitelefonide kaamerad püstitavad aasta-aastalt uusi rekordeid ning nii võib ühtäkki tunduda, et kompaktkaamerad hakkavad turult ajalooarhiividesse taanduma. Tegelikult näitab aga ostustatistika, et kompaktseid taskukaameraid vajatakse nutitelefoni kõrvale endiselt palju. Nii uuemaid ja vingemaid kui ka vanemaid ning tagasihoidlikumaid mudeleid. 

Selles postituses vaatamegi, milliseid kompaktkaameraid 2019. aastal Photopointist kõige rohkem osteti ning reastame selle põhjal esiviisiku. Tasub tähele panna, et see esiviisik ei ole mitte parimate, vaid just enim ostetud kaamerate nimekiri.

 

1. Sony DSC-W830 

Tänavu on esikohale jõudnud Sony ülisoodne, kompaktne ja peen kompaktkaamera DSC-W830. Mudelit leidub mitmes värvitoonis. Eelistatuim neist on klassikaline must, mis sobib kahtlemata kaamera ilusa, lihtsa ja peene välimusega. Hind on kaameral tänaseks muidugi õige moosine ning ilmselt see on ka üks põhjusi, miks kaamera nii väärika koha endale välja teeninud on.

W830-s on kasutusel korralik optiline pildistabilisaator, mis teeb igapäevase kasutamise lihtsamaks ning mis eristab kaamerat kindlasti teistest samas hinnaklassis olevatest kaameratest  (puudub näiteks järgmise koha omanikul). Lisaks sellele teeb kaamera eriliseks ülimugav ja lihtne Sweep Panorama panoraamfotode režiim ning 8ח optiline suum, mis võimaldab pildistada päris laias fookuskaugustevahemikus (25-200mm). 

 

Tähtsaimad Sony DSC-W830 tehnilised andmed:

 • 20-megapiksline 1/2,3″ tüüpi CCD sensor
 • 8ח optiline suum, 35 mm ekvivalendina 25–200 mm
 • Optiline OSS pildistabilisaator
 • Sarivõte kuni 0,8 kaadrit/sek
 • 2,7-tolline Clear Photo LCD ekraan
 • HD 1280 ח 720 30p videosalvestus
 • 2,7-tolline LCD ekraan, 230 000 pildipunkti
 • Aku vastupidavus 200 kaadrit (CIPA)

 

Sony DSC-W830 kompaktkaamera Photopointis »2. Canon Digital Ixus 185 

Canon Digital Ixus 185 

Teiselt kohalt leiame juba teist aastat järjest Canoni 2017. aastal turule toodud kõige soodsama kompaktkaamera Canon Ixus 185. Kaamera juures ei leidu aga optilist värinastabilisaatorit (olemas sarnasel kuid pisut kallimal mudelil Ixus 190-l), WiFi ja NFC ühenduvust ega üles käänatavat LCD-ekraani. Optilise värinastabilisaatori asemel on kaameral digitaalne värinastabilisaator.

Kaamerat iseloomustab aga suur 8x optiline suum, mis annab fookuskaugused 28-224mm ning intelligentne Easy Auto süsteem, mis tagab selle, et kasutaja ei pea pildistamise vältel muretsema fotode särituse pärast. Lähikaadrite pildistajaile võiks meeldida ka 1 cm lähim teravustamiskaugus, mis võimaldab pisikesi putukaid ja lilleõisi suuremalt pildile püüda. Kui tahad aga pisut võimekamat odava hinnaga Canoni kompakti, siis uuri kindlasti ka samast perest pärit pisut kallima Canon Ixus 190 kohta.

 

Canon Digital Ixus 185 olulisemad tehnilised andmed

 • 20 MP CCD sensor; suurus: 1/2,3″
 • Pildisensori tundlikkus ISO 100–1600
 • 28-224 mm fookuskaugusega ja 8x suumiga f/3.2-6.9 objektiiv
 • Optilist värinastabilisaatorit ei ole
 • Lähim teravustamiskaugus: 1 cm
 • HD videod 1280 x 720 lahutusvõimega 25 kaadrit sekundis
 • 2.7-tolline LCD ekraan, 460 000 pildipunkti
 • Integreeritud mikrofon
 • WiFi ühenduvust ei ole
 • Aku vastupidavus kuni 210 kaadrit (CIPA)

 

Canon Digital Ixus 185 kompaktkaamerad Photopointis »3. Panasonic Lumix DMC-FT30 

Panasonic-lumix-dmc-ft30

Kolmandale kohale jõudis sellel aastal pisut robustsema välimusega Panasonic Lumix DMC-FT30. Ning antud välimus iseloomustab tegelikult hästi ka kaamera omadusi. Tegemist on taskukaameraga, mis sobib hästi aktiivse elustiiliga inimese/pere kätesse. Kaamera on ilmastikukindla konstruktsiooniga: veekindel kuni 8 m sügavuseni, põrutuskindel kukkumisel kõrguselt kuni 1,5 m, külmakindel kuni –10°C ning lisaks on see veel ka tolmukindel. Imeline kaamera, kui armastate kaamerat näiteks suviti rannapuhkusele kaasa võtta. Kaamera hind on vaatamata sellele aga praktiliselt sama kõhna olekuga kui kahe eelmainitud mudeli oma.

 

Tähtsaimad Lumix DMC-FT30 tehnilised andmed:

 • 16,1-megapiksline 1/2,33″ tüüpi CCD sensor
 • 4ח optiline suum, 35 mm ekvivalendina 25–100 mm
 • Optiline Mega O.I.S. pildistabilisaator
 • Sarivõte kuni 1,3 kaadrit/sek
 • HD 1280 ח 720 25p videosalvestus
 • 2,7-tolline LCD ekraan, 230 000 pildipunkti
 • Veekindel kuni 8 m; külmumiskindel kuni -10°C;
  põrutuskindel 1,5 m kõrguselt kukkudes; tolmukindel
 • Aku vastupidavus 250 kaadrit (CIPA)

 

Panasonic Lumix DMC-FT30 kompaktkaamerad Photopointis »4. Panasonic Lumix DC-FZ82 

panasonic-lumix-dc-fz82-must

Neljandal kohal on midagi sootuks teistsugust kui kolm eelnimetatud kaamerat: välimuselt pigem peegelkaamerat meenutav Panasonic Lumix DC-FZ82. Mõõtmetelt suurem kaamera, mis teeb selle taskupistmise küll keerulisemaks, kuid käsitlemise kindlasti sedavõrd mugavamaks. 20 mm lainurkobjektiiv võimaldab pildistada ka maastike ning detailide jäädvustamiseks on sellel 60x suurendus. Kaameral ei puudu ka 4K videovõimekus 30 kaadrit sekundis, mis räägib juba tegelikult selle hinna juures enda eest. Põnevatest omadustest võiks aga välja tuua veel järelteravustamise funktsiooni, mis nagu nimi ütleb, lubab teravustamist ka pärast pildistamist. Ideaalne lahendus neile, kellel pildid valesti sätitud fookuse tõttu tihti nässu kipuvad minema.

Panasonic Lumix DC-FZ82 olulisemad tehnilised andmed

 • 18,1-megapiksline MOS sensor
 • ISO tundlikkuse ulatus 80 – 6400
 • 60ח suumiga objektiiv (20 – 1200 mm)
 • Power O.I.S pildistabilisaator
 • 3-tolline puutetundlik ekraan ning OLED pildiotsija
 • 4K UHD 3840 ח 2160 30p videosalvestus
 • Integreeritud mikrofon
 • panoraamvõte
 • Kaal koos aku ja mälukaardiga: 616g
 • Aku vastupidavus 330 kaadrit (CIPA)

 

Panasonic Lumix DC-FZ82 kompaktkaamera Photopointis »5. Sony DSC-WX350 

Sony WX350 

Viiendal kohal on Sony WX350 – ilus ja pisike kompaktkaamera võimsa 20x suumi, optilise värinastabilisaatori ja võimeka 18.2 MP sensoriga, mis suudab filmida Full HD videot lausa 50 kaadrit sekundis. Need on päris esmaklassilised näitajad ning kaamera hind on võrreldes jaehinnaga oluliselt langenud. See tähendab et peaaegu tippklassi omadustega supersuumkaamera saab nüüd kätte väga hea hinnaga ja seda võimalust on paljud kaameraostjad ka kasutanud.

 

Sony WX350 olulisemad tehnilised andmed

 • 18.2 MP CMOS sensor; suurus: 1/2,3″
 • Pildisensori tundlikkus ISO 100–3200, laiendatav kuni 12 800
 • 25-500 mm fookuskaugusega ja 20x suumiga f/3.5-6.5 objektiiv
 • Optiline värinastabilisaator
 • Lähim teravustamiskaugus: 5 cm
 • Full HD videod 1920 x 1080 lahutusvõimega 50 kaadrit sekundis, andmesagedusega 28 Mbps
 • 3.0-tolline LCD ekraan, 460 000 pildipunkti
 • Integreeritud mikrofon
 • WiFi + NFC
 • Aku vastupidavus kuni 470 kaadrit (CIPA)
 •  

Sony DSC-WX350 kompaktkaamerad Photopointis »

 


Sellised on Photopointi 2019. aasta viis populaarsemat kompaktkaamerat. Sinna hulka mahtusid eriti soodsad seebikarbid, üks hea hinnaga vee-ja põrutuskindel aparaat ning ka üks pisut suurem ja põnevam kompaktkaamera. לhtegi tippklassi taskukaamerat seekord esiviisikusse ei jõudnud. Küll aga mahtusid esikümnesse kaks RX100-seeria mudelit Sony RX100 ja seeria kolmas Sony RX100 III. לldiselt eelistavad kompaktkaamerate ostjad pigem soodsaid ja võimsama suumiga mudeleid kui kallimaid ja võimekamaid aparaate. Võimekamate kaamerate soovijad vaatavad ilmselt juba pigem hübriidkaamerate suunas. 

(1)

The post Photopoint TOP 10: enim ostetud kompaktkaamerad aastal 2019 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Photopoint TOP 5: enim ostetud kiirpildikaamerad aastal 2019
autor: Elise Ader

Paberpilte väljutav kiirpildikaamera on lõbus alternatiiv digikaameratele. Lisaks käega katsutavatele paberfotodele, mille ilmumist peab ootama vaid loetud minutid, pakub kogu pildistamisprotsess ka rohkelt lustimisrõõmu. Kiirpildikaameraga saad jäädvustada kõik oma eredamad hetked ning seda väga minimaalse vaevaga. 

Kui ka Sina oled mõelnud ennast või mõnda lähedast sellise laheda tehnikavidinaga poputada, siis on õige aeg uurida, millist kiirpildikaamerat teised endale käesoleval aastal kõige enam soetanud on. Toome teie ette 2019. aasta TOP 5 kõige populaarsemat ehk enim ostetud kiirpildikaamerat 

 

1. Fujifilm Instax Mini 9

 

Kõige levinum mudel kiirpildikaamerate põllul on Instax Mini 9. Äärmiselt soodsa hinnaga mudel, mida on lihtne kasutada. Sellel on fikseeritud säriaeg, automaatne teravustamine ja fokusseerimiskaugus 0,6m – ∞.  Kaamerasse on integreeritud välk ja selfie-peegel, mis teeb ka iseenda pildistamise oluliselt mugavamaks. Muuhulgas on Instax Mini fotopaberi valik (foto suurus: 62 ח 46 mm) väga suur ning materjal on reeglina ka odavam, kui konkurentidel. Instax Mini 9 kaameraid on saadaval mitmes erinevas värvitoonis. Kõige eelistatumad värvitoonid on 2019. aastal “Ice Blue“, “Smoky white” ja “Blush Rose”. 

 

2. Polaroid OneStep 2

 

Teisele kohale tulnud OneStep 2 VF kaamera on inspireeritud 1977. aastal välja tulnud algupärasest OneStep kaamerast. Aparaadil on kvaliteetne objektiiv ja võimas välk, mis tagab head fotod absoluutselt igasugustes oludes. Lisaks on VF mudelil ka pildiotsija, millega kadreerimine on eriti lihtne ja LED-riba, mis kuvab järelejäänud kaadrite arvu. Integreeritud aku peab ühe laadimisega vastu kuni 60 päeva. Kaamera kasutab nii Polaroid i-Type kui ka Polaroid 600 fotopabereid. Kõige ostetum antud seeria toode oli 2019. aastal valge OneStep 2 VF Everything Box.  Photopointi valikus leidub aga veel mitut värvi OneStep 2 VF kaameraid ja erineva sisuga komplekte.

 

3. Fujifilm Instax Mini 90 Neo Classic

 


 

Fujifilm Instax Mini 90 on kiirpildikaamera, mille välimus paneb säbelema iga tulihingelise retrofänni. Lisaks stiilsele välimusele on muidugi tubli ka selle sisemus. Kaameral on kolmeastmeline teravustamine, makrorežiim, topeltsärirežiim, bulb režiim, AA elementide asemel spetsiaal-liitiumaku, nupud režiimide vahetamiseks kaamera taga ja võimalus reguleerida välgu intensiivsust. Kaamera kasutab pildistamiseks Instax Mini pabereid (62x46mm). Mini 90 Neo Classic on saadaval kolmes värvitoonis: mustas, punases ja pruunis korpuses ning viimane on neist ka meie klientide seas hetkel kõige populaarsem.

 

4. Polaroid OneStep+

 

OneStep+ on välimuselt ja kasutamisloogikalt praktiliselt identne OneStep 2 VF (2. koht) kaameraga, kuid sellele on lisatud Bluetooth funktsioon, mis liidab kaamera digimaailma võimalustega. Kaameraga saab teha topeltsäritusega fotosid, valgusmaalinguid, seada viitpäästiku või seadistada kõike kaamera manuaalrežiimis. OneStep+ ei puudu ka võimas välk ja pildiotsija, millega on fotode kadreerimine käkitegu. Tänu kauakestvale ja taaslaetavale akule (kestab 60 päeva) on kaamera alati tegudeks valmis. Kaamera kasutab Polaroid i-Type & 600 fotopabereid (foto suurus: 107 ח 88 mm). Kõige suuremaks ostuhitiks on sel aastal komplekt OneStep+ Everything Box (must).

 

5. Fujifilm Instax Square SQ6

 

Esiviisikusse mahub veel ka kiirpildikaamera Fujifilm Instax Square SQ6. Selle kaamera käivitamiseks tuleb vaid objektiiv korpusest välja tõmmata ning valida sobiv stseen. Teravustamine ja välk on täisautomaatsed ega vaja seadistamist. Instax Square SQ6 külge on monteeritud ka selfie-peegel, mis aitab iseennast pildistades paremini fotot kadreerida. Peale selle on Instax Square SQ6 kiirpildikaameral ka makrorežiim lähivõteteks 30–50 cm kauguselt, maastikurežiim ja selfie-režiim.  Kaamerasse sobiv pildimaterjal on Fujifilm Instax Square film (Foto suurus: 62 ח 62 mm). Kõige populaarsemaks värvivalikuks on “Blush Gold“.


 

Sellised olid 2019. aasta kõige populaarsemad kiirpildikaamerad, mille võimed ja silmailu on võitnud väga paljude fotosõprade südamed. Kui selles valikus aga ükski tegelane veel silma särama ei pannud, siis saad kogu valikuga tutvuda meie veebipoes:

 

Kõik kiirpildikaamerad Photopointi veebipoes » 

(8)

The post Photopoint TOP 5: enim ostetud kiirpildikaamerad aastal 2019 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Eksklusiivne GoPro HERO8 Black erikomplekt on saadaval soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

GoPro HERO8 Black Holiday komplekt

Meil on võrratu uudis kõigile foto- ja videohuvilistele – piiratud koguses ja soodushinnaga 429€ (535€) jõudis müügile GoPro HERO8 Black Holiday Bundle .

Erikomplekti kuulub kõik esmane vajalik, et saaks hakata jäädvustama foto- ja/või videosisu:

 1. GoPro HERO8 Black kaamera
 2. GoPro Shorty käsistatiiv + statiiv
 3. GoPro lisaaku
 4. GoPro Hero peapael
 5. SanDisk mälukaart microSDHC 32GB Extreme V30 A1

HERO8 Black võib esialgu tunduda äravahetamiseni sarnane HERO7 Black mudelile, aga seda karbist välja võttes on kohe näha, et uuel kaameral puudub varem nähtud eemaldatav kinnitusraam. Tarvikute vahetamine toimub nüüd tänu sisseehitatud volditavatele “kõrvadele” ainult hetkega ning uus küljeluuk võimaldab  ka akut lihtsamini vahetada. Samuti on esimene kaitsev lääts nüüd 2ח tugevam kui varem.

Tutvu lähemalt: “Karbist välja: GoPro seikluskaamerate uus lipulaev HERO8 Black ››â€œ

GoPro Hero8 Black

Pööraselt sujuv pilt on nüüd veelgi sujuvam, sest HyperSmooth 2.0 elektrooniline stabilisaator töötab kõikides resolutsioonides ja kaadrisagedustel ning pakub kolme erinevat stabilisatsiooni taset – On, High ja Boost. 

Seekord on GoPro kasutusele võtnud uuematest nutitelefonidest tuntud digitaalsed läätsed ehk erinevate hetkede jäädvustamiseks saad ühe nupuvajutusega valida nelja erineva kadreeringu vahel: Narrow, Linear, Wide või SuperView.

GoPro HERO8 Black

Kui sul peaks rahalisi vahendeid veidi puudu jääma, siis Inbank järelmaksuga ostes saad kaamerakomplketi kohe kätte, aga maksma hakkad selle eest alles 2020. aasta kevadel (3-kuud maksepuhkust).

 

Osta HERO8 Black ja jäädvusta kõik pööraselt hea kvaliteediga ››

 

Uuri lisaks:

Photopoint on GoPro ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Soodushind kestab kuni 31.12.2019 või kuni kaupa jätkub.

(8)

The post Eksklusiivne GoPro HERO8 Black erikomplekt on saadaval soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4 5