KINGIIDEE: Polaroid Now+ (Gen 2) kiirpildikaamera on talvise soodushinnaga
autor: Jürgen Veerme

Polaroid Now+ (Gen2)

Nii meie esinduskauplustes kui ka veebikaubamajas soodushinnaga 123,99€ (149€) müügil olev Polaroid Now+ (Gen 2) ühendab nutiseadme digimaailmaga Bluetooth’i abil, et anda sulle võimalus fantaasiaküllaste fotode tegemiseks.

Nii nagu Polaroid Now (Gen 2), siis on ka II generatsiooni Now+ säilitanud oma ikoonilise välimuse ning valmistatud 40% taaskasutatud materjalidest.

Antud kaameras on kasutusel kahe tsooniline (standardvõte ja lähivõte) ning kahe objektiiviga autofookussüsteem, mille abil on tervate kaadrite tegemine eriti lihtne.

Now+ (Gen 2) puhul ei ole tegemist tavapärase kiirpildikaameraga, sest kui laed oma Apple või Android nutiseadmesse “Polaroid Originals” nutirakenduse, siis pääsed ligi veelgi fantaasiaküllasemate fotode tegemisele.

Rakenduses saad valida valgusmaalingu, topeltsärituse, kaamera täieliku seadistusvabaduse ning paljude teiste loominguliste kaameraseadistuste hulgast just Sulle kõige meelepärasema lahenduse.

Seal on olemas näiteks ka avaprioriteedi ja statiivivõtte võimalus teravusulatuse ja pikkade särituste loominguliseks haldamiseks.

Polaroid Now+ Gen2

Polaroid Now paberid ja tarvikud

See kiirpildikaamera kasutab kvaliteetseid i-Type või Polaroid 600 fotopabereid, millele jäädvustatud pildid on suurepärase detailsuse ja sügavate värvidega.

Lisaks on müügil ka erinevad Polaroidi tarvikud nagu albumid, kus on hea tehtud väljatrükke hoiustada ja kotid, mis kaitsevad hinnalist kaamerat ning muudavad selle kaasas kandmise mugavamaks.

 

Telli soodushinnaga Polaroid Now+ (Gen 2) ja jäädvusta ägedaid pilte »

 


Juhul, kui sul jääb uue kaamera ostu tegemisest rahast puudu, siis 2023. aasta lõpuni on käimas kampaania, milles raames on Inbanki järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi novembris ja detsembris ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Soodushind kehtib 20. november – 24. detsember 2023. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(17)

The post KINGIIDEE: Polaroid Now+ (Gen 2) kiirpildikaamera on talvise soodushinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

GoPro HERO12 Black on juba müügil jõuluhinnaga
autor: Jürgen Veerme

GoPro HERO12 Black kampaania

Alles mõned kuud tagasi ilmavalgust näinud uus GoPro seikluskaamerate kunn HERO12 Black on juba müügil jõuluhinnaga 389€ (449€). Lisaks on soodushinnaga saadaval ka Hero12 Black Creator Edition ja Hero12 Black Accessory Bundle.

GoPro HERO12 Black on endaga kaasa võtnud kõigi eelmiste mudelite kõige paremad omadused, mis on omakorda veel paremaks tuunitud. 

Näiteks, videosalvestusi on suudetud tehnoloogiliselt nõnda optimeerida, et väiksem faili mahutavus on saavutatud ilma kvaliteeti kaotamata – see muudab töötlemise kordi kiiremaks. Lisaks on olemas vertikaalne režiim, et saaksid TikTok’i või Instagram’i sisu luua ilma croppimiseta.

Eelmise generatsiooniga võrreldes on aku tööaeg kasvanud 2x ehk 5.3K/60p saad salvestada kuni 70-minutit, 5.3K/30p üle 95 minuti ning 1080p/30p puhul peab aku vastu lausa 155 minutit. GoPro sõnul oli nendes testides aktiveeritud ka Emmy® auhinnaga pärjatud HyperSmooth 6.0 pildistabilisaator.

GoPro HERO12 Black

HERO12 Black on koheselt varustatud koos revolutsioonilise Enduro akuga. See kasutab täiustatud tehnoloogiat, mille abil suudab 1720mAh mahutavusega aku drastiliselt parandada kaamera jõudlust just külmematel temperatuuridel – näiteks lumiste spordialade ja teiste talviste tegevuste juures.

GoPro HERO12 Black erikomplektid

GoPro HERO12 Black Accessory Bundle

GoPro Hero12 Black Accessory Bundle (soodushind 399€) on selline erikomplekt, kuhu lisaks tipptasemel pildikvaliteeti ja vastupidavust pakkuvale HERO12 Black kaamerale kuuluvad veel ka:

  • GoPro Handler V3 ujuv käepide, mis hoiab kaamera vee peal ja vee all filmides annab turvatunde, et see ära ei libiseks.
  • 2x GoPro Enduro akud, mis parandavad kaamera jõudlust just külmematel temperatuuridel näiteks lumiste spordialade ja teiste talviste tegevuste filmimisel.
  • GoPro Head Strap 2.0 peakinnitusrihmal on kolm kinnitusviisi: kasuta kinnitamiseks, kas lihtsalt peapaela, peapaela koos ülemise rihmaga või ainult klambrit.
  • Mugav kõva korpusega GoPro vutlar.

GoPro Hero12 Black Accessory Bundle

GoPro HERO12 Black Creator Edition

Lisaks “Accessory Bundle” komplektile on meil müügil ka GoPro HERO12 Black Creator Edition (soodushind 579€), kuhu lisaks kaamerale kuuluvad ka:

  • GoPro Volta akukäepide, mis pikendab kaamera aku tööiga kolmekordselt ja sellel on ka integreeritud nupud ühe käega juhtimiseks.
  • GoPro MediaMod, millel on on sisseehitatud mikrofon, 3,5 mm mikrofonisisend, HDMI väljund ja kaks cold shoe pesa lisatarvikute jaoks.
  • GoPro Light Mod, mille abil saad valgustada subjekti ühtlaselt ja pehmelt, mis tõstab videote kvaliteeti.

GoPro Hero12 Black Creator Edition

Nii et tõtta meie esinduskauplustesse või suundu Photopointi veebikaubamajja ja varusta ennast HERO12 Black seikluskaamera ja/või selle komplektiga. Soovid kaamerale lisaks akupanka või koju akujaama? Meil on!

 

Telli GoPro HERO12 Black ja koge enneolematut jõudlust ››

 


Muide, 2023. aasta lõpuni on käimas kampaania, milles raames on Inbanki järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi novembris ja detsembris ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Photopoint on GoPro ametlik ja pikaajaline partner Eestis. 
Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi. Soodushind kehtib 20. november – 24. detsember 2023.

(10)

The post GoPro HERO12 Black on juba müügil jõuluhinnaga appeared first on Photopointi ajaveeb.

Soovitame: valitud Nikon hübriidkaamera + Tamron objektiivi sooduskomplektid
autor: Jürgen Veerme

Nikon hübriidkaamerad + Tamron objektiivid

Ainult kaamerakere ilma objektiivita on muidugi üsna kasutu, aga sinna ette hea objektiivi valimine võib sageli olla üsna peadmurdev ülesanne.

Seetõttu oleme juba nii kogenud kui ka uutele nikonistide vaeva vähendamiseks Z-seeria täiskaader hübriidkaamerad heade Tamron objektiividega punti pannud.

Sinul jääb üle vaid sobiv sooduskomplekt välja valida, tellimus ära teha ja hakata pildistama/filmima. Veebist ostes on transport tasuta mistahes Eestimaa otsa.

90% meie klientidest valivad sooduskomplekti!

Nikon hübriidkaamerad + Tamron objektiivid

Nii et tark tegu on soetada endale populaarne sooduskomplekt koos Tamron objektiivi ja Nikon täiskaader hübriidkaameraga, mida pakutakse vaid Photopointi veebikaubamajas ja esinduskauplustes.

 

On ilusate fotode aeg – osta Nikon Z-hübriidkaamera + Tamron sooduskomplekt ›

 


Muide, 2023. aasta lõpuni on käimas kampaania, milles raames on Inbanki järelmaksu lepingutasu 0 € ja sissemakse alates 0 €. Lisaks loosime kõigi novembris ja detsembris ostu sooritanud klientide vahel välja Xiaomi Robot Vacuum E10 robottolmuimeja (väärtus 179€).

Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera/objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ››

Photopoint on juba aastakümneid Nikon fototehnika ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(19)

The post Soovitame: valitud Nikon hübriidkaamera + Tamron objektiivi sooduskomplektid appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports telesuum-objektiivi on paljud pikalt oodanud
autor: Stephan Redko

Sigma 70-200mm F2.8 DG DN OS

Meil on jagada hea uudis nii Sony kui ka Panasonic täiskaader hübriidkaamerate omanikele — lõpuks ometi on müügile jõudmas Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS | Sports telesuum-objektiiv.

Seda on paljud fotohuvilised ja professionaalid oodanud, sest see oli siiani ainus objektiiv, mis puudus Sigma “holy trinity” komplektist täiskaader hübriidkaameratele.

Nimes olev “OS” vihjab selles sees peituvale optilisele stabilisaatorile, mis pakub laiast otsast kuni 7.5-stopi ulatuses stabilisatsiooni ning kitsamast otsast kuni 5.5-stoppi. Ja nagu ikka, siis stabilisaatorit saab oma soovide järgi kohandada külje peal oleva lüliti abil.

Lülititest rääkides, siis Sigma 70-200mm f/2.8 pealt leiame lisaks OS lülitile ka AF/MF, fookuspiiraja, “CUSTOM” ning “CLICK” lülitid, mis aitavad objektiivist võtta maksimumi igas olukorras.

Suurepärane omadus, mida nägeme ka Sony teise generatsiooni 70-200mm telesuumil on avarõngas. Selle olemasolu võimaldab ava kohandada palju lihtsamini ja ausalt öeldes ka vahvamalt.

Ava saab kruttida nii klikatava tagasisidega kui ka ilma, olenevalt Sinu valikust “CLICK” lülitil. Juhul, kui Sulle meeldib ava seadistada kaamera kaudu, siis seda saad teha keerates avarõnga “A” režiimi peale.

 

Sigma 70-200mm F2.8 DG DN OS

Tegu on Sigma “Sports” seeria toruga, mis ütleb Sulle seda, et see on action’iks valmis.

Ülikiiret autofookust võimaldavad selles objektiivis kaks “high-response linear actuator” mootorit, mis ilmselt ei ütle Sulle palju. Küll aga Sigma lubab, et see on professionaalseks kasutuseks loodud ehk kui Sul peaks sellega mõni hetk tabamata jääma, siis see ilmselt ei ole objektiivi süü.

Kuigi ükski ettekeeratav objektiiv pole täielikult veekindel, siis Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS on sellele nii lähedal kui võimalik. S

elle objektiivi bajonetiühendus, fookusrõngas, suumirõngas ning lülitid on kõik tolmu- ja niiskuskindla disainiga. Lisaks on objektiivi esiklaas vett- ja õlitõrjuvate omadustega ehk ütleme nii, et selle toruga võid enesekindlalt kehvemates tingimustes jäädvustada.

Sigma 70-200mm F2.8 DG DN OS

Videograafidele lubab Sigma nii palju, et teravustamise käigus esineb minimaalne focus breathing, mida saan kinnitada vaadates objektiiviga filmitud näidisvideosid — see probleem tundub tegelikult täiesti olematu.

Mõned muud toredad omadused, millest võiksid teadlik olla on sisemine suum, sisemine teravustamine ning minimaalne raskuskeskme muutus lihtsustatud gimbali kasutuseks. Oma kaamera ning objektiivi saad statiivi külge kinnitada objektiivil oleva statiivipesa kaudu.

Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS | Sports võiks Photopointi esinduskauplustesse jõuda müügile veel selle aasta sees, kuid huvi nii Eestis kui terves maailmas on tohutult kõrge nii et kindla ostusoovi korral soovitame selle juba täna meie veebikaubamajast eeltellida.

 

Eeltelli Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS | Sports — loomulikult Photopointist »

 


Kui Sul rahalisi vahendeid peaks puudu jääma, siis pakume mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

(6)

The post Sigma 70-200mm f/2.8 DG DN OS Sports telesuum-objektiivi on paljud pikalt oodanud appeared first on Photopointi ajaveeb.

Pentax WG-90 on uue generatsiooni kõigekindel kompaktkaamera
autor: Stephan Redko

Pentax WG-90

Elu on täis seiklusi ning nende jäädvustamiseks võiks igal ühel kaasas olla üks kvaliteetne kaamera. Selline, mis ei takista Sinu liikuvust ning suudab ka paar kolksu ning vihmasaju ära kannatada.

Lisaks GoPro’le on peagi selliseks variandiks ka Ricoh Imaging poolt müügile toodav Pentax WG-90 kompaktkaamera, mis on juba eeltellimiseks olemas Photopointi veebikaubamajas.

Pentax WG-90 — kaamera, mis tuleb Sinuga igalepoole kaasa

Üks kõige märgatavam muudatus WG-90 mudelil on “Pentax” nime tagasi toomine. Ettevõtte sõnul tehti selline lüke seetõttu, et Pentax on vee-, tolmu- ja ilmastikukindlate kompaktkaamerate hulgas juba tuntud nimi. 

Võin ka isiklikult öelda, et Pentax teeb ilma küsimata kõige ilmastikukindlamaid kaameraid ehk kui see on Sinu prioriteet, siis Pentax on kindel valik. Samas ettevõtte “Ricoh” brändinime all olevad kaamerad on tihti just ilma igasuguse veekindluseta.

Pentax WG-90

Kuid nimi nimeks, mida Pentax WG-90 endast päriselt kujutab? Selle südameks on 16-megapiksline 1/2.3″ BSI CMOS sensor, mille ette on fikseeritud 5x optilise suumiga objektiiv (35mm ekvivalendis 28-140mm).

Ricoh’i (Pentax brändi omanik) sõnul on WG-90 kaamera 14 meetri sügavuseni veekindel, 1,6 meetri kõrguseni põrutuskindel ning kuni -10°C temperatuurini külmumiskindel. Seetõttu võid selle endaga kaasa vedada praktiliselt kõikjale ning enesekindlalt jäädvustada igat hetke olenemata sellest, mida ilm antud hetkes teeb.

See on teadatuntud tõde, et kõige parim kaamera on see, mis on Sinuga alati kaasas. Kuigi tänapäeval on selleks kaameraks saanud enamustel taskus olev nutitelefon, siis nendele, kes tahavad saavutada midagi kõrgekvaliteetsemat ent sama kompaktset kui telefoni, see kaamera on Sulle.

Ootame Pentax WG-90 rõõmuga müügile nii klassikalises mustas kui ka ägedas sinises värvitoonis. Photopointi esinduskauplustesse peaks see saabuma 2024. aasta jaanuari lõpus, aga nagu öeldud, siis juba praegu on võimalik eeltellimus ära vormistada veebikaubamajas. 

 

Eeltelli kõigekindel Pentax WG-90 kompaktkaamera Photopointist »

 

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(32)

The post Pentax WG-90 on uue generatsiooni kõigekindel kompaktkaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

1 2 3 4