Rendi oma Nikon hübriidkaamera ette Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2
autor: Jürgen Veerme

Tamron 28-75mm VXD Nikon hübriidkaameratele rent

Nii praegustel kui tulevastel Nikon Z-hübriidkaamerate omanikel on põhjust rõõmustada, sest Photopointi foto- ja videotehnika renti on saabunud Sony kaamerate ees suurt populaarsust kogunud Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2.

Sony kasutajate kogemuse pealt on teada, et tänu oma universaalsele fookuskauguse vahemikule ja valgusjõulisele avale on see Tamron objektiiv eriti hinnatud portreefotograafide hulgas.

II generatsiooni 28-75mm f/2.8 Di III VXD sisaldab uut optilist konstruktsiooni ja täiustatud on ergonoomikat, et parandada kasutusmugavust. Objektiivi lähim teravustamiskaugus laias (28 mm) otsas on 18 cm ja telefoto otsas 38 cm.

Muuhulgas on objektiivil VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootor, mis pakub veelgi täpsemat ja vaiksemat teravustamist. Samuti võimaldab see praktiliselt hääletut autofookust, mis sobib eriti hästi videote jäädvustamiseks. 

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiiv Nikonile

See objektiiv kasutab muuhulgas ka “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 objektiivi renditasu 1 päevaks on 25€, 1 nädalaks 75€ ja 2 nädalaks 125€.

Kui sellesse ära armud, siis kuni kahe nädala jooksul pärast rendiperioodi lõppemist teeme uue objektiivi kehtiva hinna renditasu võrra soodsamaks (maksimaalselt 1 nädala rendi maksumuse ulatuses). Selleks võta kauplusse minnes kaasa oma rendileping.

 

Tutvu kogu Photopointi fototehnika rendi valiku ja hindadega »

Osta Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 endale päriseks »

 

Fototehnika rentija meelespea:

  • Kõiki renditavaid tooteid ja hetkesaadavust saab vaadata internetist: photopoint.ee/rent
  • renditava tehnika eest tuleb rendihind tasuda ettemaksuna;
  • makseviisina aktsepteeritakse vaid pangakaarti;
  • tagatisraha suurus on 0-100% toote maksumusest;
  • fototehnikat saab rentida vähemalt 18-aastane isik ID-kaardi või passi alusel;
  • Photopointi fototehnika rendipunktid asuvad Tartus – Kvartali keskuses ja Tallinnas – Rocca al Mare keskuses.
  • kõik Photopointi rendis olevad seadmed on graveeritud.

(11)

The post Rendi oma Nikon hübriidkaamera ette Tamron 28-75mm f/2.8 Di III VXD G2 appeared first on Photopointi ajaveeb.

Harman Phoenix negatiivfilm on parim 2024. aasta analoogfoto toode
autor: Jürgen Veerme

Harman film Phoenix 200/36

Jätkuv 35mm filmile pildistamise populaarsus ei ole jäänud märkamata ka “The Technical Image Press Association” (TIPA) žüriile, kes valis selles valguses 2024. aasta parimaks analoogfotograafia tooteks Harman Phoenix 200 negatiiv värvifilmi. 

Phoenix 200 on ideaalne neile, kes on valmis filmile pildistamisega eksperimenteerima. DX-koodiga filmikassett seab tundlikkuse kaameras ISO 200 peale, kuid seda saab säritada ka vahemikus ISO 100 kuni 400.

Tegemist on ainuomase karakteriga filmiga, mis sobib kõige paremini ühtlases valguses pildistamiseks. Filmile on iseloomulikud tugev nähtav teralisus ning intensiivsed rohelised ja sinised värvitoonid. Eredas valguses ning valgusallikaid pildistades on võimalik halode tekkimine.

Harman film Phoenix 200/36

Muide, Phoenix 200 väljatöötajaks ning tootjaks on Harman Photo, mis on Harman Technology tütarettevõte ja seetõttu on tegemist ehk kõige ikoonilisema analoogfoto kaubmärgi Ilford hoidjaga.

Kui Sa ise ei taha või ei viitsi ilmutamisega mässama hakata, siis too täis klõpsitud filmirullid, mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile või laeme mälupulgale/pilve.

 

Telli auhinnatud Harman Phoenix värviline negatiivfilm kohe ära ››

 

(38)

The post Harman Phoenix negatiivfilm on parim 2024. aasta analoogfoto toode appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sony napsas tänavustel TIPA auhindade jagamisel lausa 4 esikohta
autor: Jürgen Veerme

2024. aasta TIPA auhinnad on välja antud välja antud ning Sony fototehnika leeris oli taas pidu, sest nopiti lausa neli esikohta.


Parim APS-C ehk poolkaaderkaamera ekspertidele
Sony a6700

Sony a6700

Sony a6700 hübriidkaameras on ühendatud täiskaader Alpha™ ja Cinema Line kaamerate tipptasemel foto- ja videojõudlus ning α6000-seeria kompaktne ning kerge disain.

a6700 võimaldab filmida 4K-videot kuni 120 kaadrit sekundis ning kuni 14-stopiline dünaamilise ulatus lubab videograafidel jäädvustada detaile ka kehvades valgustingimustes.

Lisaks on hübriidkaamera varustatud S-Cinetone™ pildiprofiiliga, mis on kasutusel Sony Cinema Line profikaamerates. See omakorda võimaldab filmida rafineeritud videot, mis ei vaja värvigradatsiooni.

 

Telli Sony a6700 ja koge uut kvaliteeti »


Parim hübriidkaamera professionaalidele
Sony a9 III

Sony a9 III tipa

Sony a9 III kõige muljetavaldavam uuendus on kindlasti “global shutter”, mis võimaldab jäädvustada kogu kaadri pildiandmed üheaegselt, erinevalt tavalisele mehaanilisele ja elektroonilisele katikule, mis lõpetab särituse progressiivselt.

a9 III suudab pildistada 120 RAW kaadrit ühes sekundis ning seda veel täieliku autofookusega. Samuti suudab see “eel-pildistada” ühe sekundi võrra fotosid, et ükski hetk ei jääks tabamata — omadus, mis on spordifotograafidele ülimalt oluline.

Muuhulgas kasutab Sony a9 III muljetavaldavat OLED pildiotsijat, millel on 9,44M punkti ja 0,9x suurendus. Täisresolutsioonis on pildiotsija kaadrisagedus 120 kaadrit/sek, kuid madalama resolutsiooniga saad aktiveerida ka 240 kaadrit/sek.

 

Sony a9 III pakub täiesti enneolematut kiirust ja kvaliteeti »


Parim makro-suumobjektiiv
Sony FE 70-200mm f/4 Macro G OSS

Sony FE 70-200mm F4 Macro G OSS II tipa

Sony FE 70-200mm f/4.0 G OSS II Macro sees peitub 4 lineaarset XD mootorit ning lähim teravustamiskaugus on lausa 26 cm ehk see võimaldab Sul jäädvustada vapustavaid lähivõtteid hämmastava selgusega.

Kui lisad selle ette mõne Sony telekonverteri, siis tekib sul võimalus lisaks maksimaalse fookuskauguse suurendamisele pildistada elusuuruses 1:1 makrosid kõigil fookuskaugustel.

Objektiivi tolmu- ja niiskuskindel disain tagab töökindluse keerulistes tingimustes, samal ajal kui esielemendi fluorkate tõrjub vett, õli ja muid saasteaineid.

 

Telli auhinnatud Sony FE 70-200mm f/4.0 G OSS II Macro kohe ära »


Parim tippklassi teleobjektiiv
Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS

Sony FE 300mm F2.8 GM OSS

Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS on kahtlusteta maailma üks kõige võimekama teleobjektiiv, millel on kiire ning täpne autofookus, mis on tagatud tänu kahele XD (eXtreme Dynamic) lineaarsele mootorile.

Sony 300mm f/2.8 GM on ehitatud magneesiumsulamist, mis pakub maksimaalset kaitset ja vastupidavust Sinu objektiivile, kuid minimaliseerib samal ajal objektiivi kaalu.

 

Telli Sony FE 300mm f/2.8 GM OSS ja koge enneolematut kvaliteeti »


Uue fototehnika ostmine on arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust nii eraisikutel kui ettevõttetel kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

PS! Too enda vana töökorras kaamera või objektiiv meile – nii saame uuele tehnikale teha eripakkumise, mille suurus ja sisu sõltub tagastatava tehnika väärtusest. Uuri lähemalt ››

 

Kogu valiku Sony fototehnikat leiad kiirelt – photopoint.ee ››

 

Organisatsioon nimega TIPA ühendab maailma mõjukamad fotograafiaajakirjade toimetajad, kes valivad muude tegevuste kõrval iga aasta alguses välja kõige tähelepanuväärsemad fototehnika tooted. Käesoleval aastal nimetati ühtekokku 40 parimat fototoodet. Kõikide nendega saad tutvuda TIPA veebilehel.

(63)

The post Sony napsas tänavustel TIPA auhindade jagamisel lausa 4 esikohta appeared first on Photopointi ajaveeb.

Sigma 10-18mm f2.8 DC DN ja Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS pälvisid maineka TIPA auhinna
autor: Jürgen Veerme

Sigma objektiivid tipa 2024

The Technical Image Press Association” nimetas 2024. aasta parimaks APS-C ehk poolkaader lainurk-suumobjektiiviks Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN Contemporary ning Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS Sports sai parima tippklassi super-teleobjektiivi nimetuse.


Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN Contemporary

Nii Fujifilm, Sony kui Panasonic poolkaader hübriidkaamerate ette loodud Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN Contemporary ülilainurk-suumobjektiiv annab täiesti uue vaatenurga, mis sobib eelkõige vlogimiseks või fotograafia puhul arhitektuuri, kinnisvara ja maastikute pildistamiseks.

Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN Contemporary

Lisaks kõigele muule on Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN suuteline teravustama ülilähedastele subjektidele lausa kuni 11,6 cm kauguselt ning 1:4 suurendusega. Kehvemate ilmaolude korral ei pea Sa pabistama, sest objektiiv on tolmu- ning pritsmekindel.

 

Too oma kaamera ette uus vaatenurk — telli Sigma 10-18mm f/2.8 DC DN »

 


Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS Sports 

Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS Sports on üks omaklassi kompaktsemaid ja kergemaid teleobjektiive. See kasutab teravustamiseks HLA lineaarset mootorit, mis toimib vaikselt ja kiirelt. Objektiivi pealt leiab ka kaks lülitit, mis aitavad Sul valida sobiva teravustamisviisi.

Muude omaduste hulgas leiame Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS objektiivilt ka avarõnga ning selleks vajalikud lülitid (avarõnga lukustus, click ON/OFF). Antud objektiivi avavahemik on f/5.6 – f/32.

 

Objektiivi ühenduspunkt, fookusrõngas, lülitid ja muud väliühendused on kõik tolmu- ja pritsmekindla disainiga. Lisaks on objektiivi esiklaasil vett ja õlitõrjuvad vääristused.

 

Telli Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS | Sports, et kogeda midagi ainulaadset »

 


Kahtlemata on uue objektiivi ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. 

 

Kogu Sigma objektiivide valik Photopointis ››

 

Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(39)

The post Sigma 10-18mm f2.8 DC DN ja Sigma 500mm f/5.6 DG DN OS pälvisid maineka TIPA auhinna appeared first on Photopointi ajaveeb.

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ja Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 pälvisid maineka TIPA auhinna
autor: Jürgen Veerme

Tamron tipa 2024 auhind

Maailma juhtivate fotoajakirjade ühendus ehk “The Technical Image Press Association” (TIPA) nimetas 2024. aasta parimaks lainurk-suumobjektiiviks Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ning Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 pälvis parima telesuumobjektiivi nimetuse.

Muide, see oli Tamronile juba üheteistkümnes aasta järjest, kui mõni nende uuenduslikest objektiividest saab mõnes TIPA kategoorias auhinnaga pärjatud.


Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD

TIPA žüriile avaldas eelkõige muljet Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD mitmekülgne suumivahemik ja läbiv f/4.0 ava, mis võimaldavad seda kasutada erinevates kompositsioonides nagu avarad maastikufotod või juhuslikud hetked ja portreed.

Sony hübriidkaamerate ees pakub see kerge 17-50mm f/4.0 Di III VXD muuhulgas suurepärast kasutusmugavust ka siis kui see on kinnitatud videostabilisaatoritele

Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD objektiiv Sonyle

Objektiiv hõlmab endas ka niiskuskindlat konstruktsiooni ning fluorikihti esi- ja tagaläätse pinnal tagab vastupidavuse looduskeskkondades. Lisaks jagab see 67-mm filtrikeeret teiste uue põlvkonna Tamron objektiividega

 

Telli Sony hübriidkaamera ette Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ››

 


Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 pävis tunnustuse eelkõige tänu oma kiirele ja valgusjõulisele f/2.8 avale ning VC (Vibration Compensation) pildistabilisaatori lisandumisele.

Suurt rolli sellise olulise tiitli puhul mängis kindlasti ka Tamronile omane võime pakkuda sellist võimekust väga taskukohase hinna eest.

Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 objektiiv Sonyle

Loomulikult on ka II põlvkonna Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VXD varustatud spetsiaalselt Sony kaameratele disainitud VXD (Voice-coil eXtreme-torque Drive) teravustamismootoriga, mis pakub ülimalt täpset ja vaikset teravustamist.

 

Telli enda Sony hübriidkaamera ette auhinnatud Tamron 70-180mm VC VXD G2 ››

 


TAMRON Lens Utility

Mõlemad TIPA auhinna saanud objektiivid kasutavad uuenduslikku  “TAMRON Lens Utility” tarkvara, mis võimaldab objektiivi ühendada USB-kaabli (USB Type-A to Type-C) abil arvutiga.

Selline mugav funktsionaalsus lubab kasutajatel ise objektiivi valitud seadeid kohandada ja püsivara värskendada. See omakorda pakub igaühele paindlikke võimalusi, mis sobivad just iga konkreetse pildistamise või videovõtte olukorraga.

 

Kogu Tamron objektiivide valik Photopointis ››

 

 

Kogu hübriidkaameratele mõeldud Tamron objektiivide valik (paljud neist on saadaval ka Photopointi rendis):

PS! Teeme vahetust – too enda enda vana fototehnika meile ja saad uue kaamera või objektiivi ostul isegi soodushinnast veel alla! Rohkem infot ›

Photopoint on Tamroni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi.

(10)

The post Tamron 17-50mm f/4.0 Di III VXD ja Tamron 70-180mm f/2.8 Di III VC VXD G2 pälvisid maineka TIPA auhinna appeared first on Photopointi ajaveeb.