Vaheta enda vana Pentax digipeegel täiskaadersensoriga Pentax K-1 II vastu
autor: Jürgen Veerme

pentax-k-1-ii-photopoint

Enne kui kevad kohale jõuab ja uus pildistamise hooaeg täiega algab ongi praegu hea moment, et fotokotis ära teha inventuur.

Kui sa selle käigus leiad sealt mõne vana Pentax digipeegelkaamera, siis too see meile ja saad täiskaader peegelkaamera Pentax K-1 II hinnast 275-500€ alla. Summa suurus oleneb tagasi toodavast Pentax kaamerast:

 • Pentax K-3 II koos KIT objektiiviga– 500€
 • Pentax K-3 koos KIT objektiiviga– 400€
 • Pentax K-5 II, K-S1 või K-S2 koos KIT objektiiviga – 350€
 • Pentax K-5, K-50 või K-500 koos KIT objektiiviga – 325€
 • Pentax K-7 või K-30 koos KIT objektiiviga – 310€
 • Pentax K20D või K-r koos KIT objektiiviga – 290€
 • Pentax K200D, K10D, K-m või K-x koos KIT objektiiviga – 275€

Ilma objektiivita kere eest on soodustus 50€ väiksem ning kaamera peab olema töökorras ja komplektne (spetsiaalaku puhul koos aku ja laadijaga).

Pentax digipeeglite lipulaev K-1 II on täiustatud versioon 2017. aastal Photopointist kõige enam ostetud K-1 täiskaader peegelkaamerast.  Peamiste uuendustena on uuele kaamerale lisatud mikrokiip ehk â€œAccelerator unit”, mis eemaldab kõrge ISO’ga pildistatud fotodelt digimüra veel enne, kui foto peamisesse pildiprotsessorisse jõuab. Lisaks muudeti autofookuse algoritme nii et automaatne teravustamine on kiirem.

k-1 II

K-1 II

K-1 II

k-1-II

לhesõnaga, kui tuled näiteks enda vana Pentax K-3 II peegelkaamera komplektiga Photopointi ja see on kenasti töökorras ning komplektne, siis maksab ilmastikukindel Pentax K-1 II täiskaader kaamerakere Sulle ainult 1499€.

NB! Superdiili saab vajadusel meiega teha ilma Tallinna või Tartu esinduskauplusi külastamata, kui kirjutada oma soovist info@photopoint.ee peale. Seejärel võtavad meie müügispetsialistid ühendust ning annavad täpsemad juhised. 

Juhul, kui Sul peaks ikkagi ka pärast selliseid sooduspakkumisi eurodest puudu jääma, siis Inbank järelmaksu abiga ostes saad kauba kohe kätte, aga maksma hakkad alles kevadel.

 

Aeg on edasi liikuda – osta uus Pentax K-1 II täiskaadriga ››

 

Vaata lisaks:

Kampaania kestab kuni 28.02.2018.

The post Vaheta enda vana Pentax digipeegel täiskaadersensoriga Pentax K-1 II vastu appeared first on Photopointi ajaveeb.

Panasonic avalikustab täiskaadersensoriga hübriidkaamerad S1 ja S1R
autor: Lauri Veerde

Sügisesel Photokina fotomessil lubatud kaamerad on nüüd ametlikult väljas. Täna avalikustas Panasonic oma uute hübriidkaamerate S1 ja S1R tehnilised andmed, tootefotod ja hinnad.

Panasonic S1 on 24.2 Mp sensori ja madalpääsfiltrita kaamera, mis on ehk rohkem suunatud neile, kellele meeldib pildistamise kõrval ka tõsisemalt videoloomega tegeleda.

Panasonic S1R 47.3 MP sensori eest on madalpääsfilter eemaldatud – suurema lahutusvõimega sensor meeldib tõsisematele fotograafidele kes pildistavad nii stuudios kui maastikul. Videot salvestab see sensor mõnevõrra tagasihoidlikumalt.

 

Need on suured kaamerad. Peaaegu sama suured ja rasked nagu Fujifilm GFx 50S keskformaatkaamera, rääkimata Nikon Z6 või Sony A9 hübriididest. Mõlema korpused on valmistatud tugevast magneesiumsulamist ja varustatud ilmastikukindlate tihenditega. Mõlemal on 5 EV astme tõhususega mehaaniline värinastabilisaator, maailma parim OLED-ekraaniga elektrooniline pildiotsija (5.8 MP ja 120 fps kaadrisagedus) ja SD+XQD mälukaardi pesad.

Ka teravustamissüsteem on neil kaameratel identne – põhiolemuselt sarnane Panasonic G9 kaamerates leiduvale Depth of Defocus süsteemile, kuid tänu uuele Venus Engine pildiprotsessorile ja Artificial Intelligence algoritmidele väidetavalt siiski kiirem ja tõhusam.

Peamine kaamerate erinevus (lisaks sensori lahutusvõimele) seisneb video salvestamise võimalustes. Panasonic S1 4K 30p videot salvestatakse kogu sensori pinnalt ja salvestusel pole mitte mingit ajapiirangut. Kaamera teeb ka 4K 60p videot – seda salvestatakse APS-C suuruse sensoriala pealt ja siin on ajapiiranguks 30 minutit.

Panasonic S1 salvestab HLG High-Dynamic Range režiimis 10-bit värvusinfoga klippe, kuid ettevõte on lubanud S1 omanikele võimalust tulevikus osta kaamaerale juurde 10-bit 4:2:2 tavavideo salvestamise võimalus. Samuti saab tulevikus S1 kaamerale eraldi juurde osta täisfunktsionaalse VLog pildiprofiiliga salvestamise võimekuse.

Panasonic S1R salvestab samuti 4K videot nii 30 kui ka 60 kaadrit sekundis. Mõlemat salvestatakse kogu sensori pinnalt kuid 60 fps kaadrisageduse puhul on salvestusaeg piiratud 15 minutiga.

Kuna Panasonic on siiamaani valmistanud täiskaadrist 2x väiksema sensoriga ja Micro 4/3 objektiivikinnitusega hübriidkameraid, siis vajavad uued täiskaadrid ka uusi objektiive ja objektiivikinnitust ehk bajonetti. Panasonic pole – erinevalt näiteks Canonist ja Nikonist â€“ hakanud looma täiesti uut bajonetti, vaid võtab kasutusele Leica poolt kolme aasta eest välja töötatud ja Leica SL kaameras kasutatud L bajoneti.

Lisaks kaamerale esitleb Panasonic täna ka enda esimesi L bajonetiga objektiive. Nendeks on komplektobjektiivina kasutatav Lumix S 24-105mm F4 Macro OIS, telesuumobjektiiv Lumix S Pro 70-200 F4 OIS ja valgusjõuline fiksobjektiiv Lumix S Pro 50mm F1.4. Samuti on valmis meisterdatud mõlemale kaamerale sobiv BGS1 akutald.

Panasonic lubab mõlemad kaamerad turule tuua aprillis. Euroopa ametlikud soovituslikud jaehinnad saavad olema järgmised:

 • Panasonic S1 kere: 2499€
 • Panasonic S1 + 24-105mm objektiiv 3399€
 • Panasonic S1R kere: 3699€
 • Panasonic S1R + 24-105mm objektiiv: 4599€
 • Lumix S 24-105mm F4 Macro OIS: 1399€
 • Lumix S Pro 70-200 F4 OIS : 1899€
 • Lumix S Pro 50mm F1.4 : 2499€

 

Panasonic S1 ja S1R tootefotod

 

 

 

 

The post Panasonic avalikustab täiskaadersensoriga hübriidkaamerad S1 ja S1R appeared first on Photopointi ajaveeb.

Valitud professionaalse FUJIFILM objektiivi ostul raha tagasi kuni 600€
autor: Jürgen Veerme

fujifilm-objektiivide-raha-tagasi-kampaania-photopoint_blog

Fujifilm on tuntud kui maailma suurim foto- ja pilditehnoloogia ettevõte, kus pööratakse suurt tähelepanu nii kvaliteedile kui kasutusmugavusele. Lisaks sellele on kõik Fujifilmi tooted alati enda stiilse välimusega olnud parajad pilgupüüdjad nii poelettidel kui tööhoos.

Nüüd saad vähema eest rohkem, sest valitud Fujinon XF- seeria objektiivi ostul saad Fujifilmilt kuni 600€ osturaha tagasi.

Tagastatav ostusumma sõltub soetatud Fujifilmi XF objektiivi mudelist. Tabeli lõpus täpsem info, kuidas ost registreerida.

Kampaanias osalevad objektiivid  Fujifilmi poolt hüvitatav summa
Fujinon XF 200mm f/2 R LM OIS WR Lens with XF 1.4x TC F2 WR Teleconverter Kit   600€
 Fujinon XF 8-16mm f/2.8 R LM WR   400€
 Fujinon XF 100-400mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR   350€
 Fujinon XF 80mm f/2.8 R LM OIS WR Macro   300€
 Fujinon XF 90mm f/2 R LM WR   200€
 Fujinon XF 50-140mm f/2.8 R LM OIS WR   300€
 Fujinon XF 16-55mm f/2.8 R LM WR   200€
 Fujinon XF 10-24mm f/4 R OIS   200€
 Fujinon XF 56mm f/1.2 R   150€
 Fujinon XF 56mm f/1.2 R APD   200€
 Fujinon XF 16mm f/1.4 R WR   200€

Kuidas tagastatav summa lunastada?

Hüvitatava ostusumma kannab Fujifilm sinu pangakontole, kui lähed Fujifilm Connect veebilehele ja lood endale konto. Pärast konto loomist tuleb profiili seadete alt määrta riigiks “Eesti” ning seejärel kampaaniaperioodil Photopointist soetatud objektiiv nõuetekohaselt registreerida. Sealt leiab ka kampaania täpsemad juhised ja tingimused.

Juhul, kui uue objektiivi eest täissummat rahakotist kohe välja võtta ei ole, siis Inbank järelmaksu abiga ostes objektiivi kohe kätte, aga maksma selle eest hakkad alles kevadel.

 

Fujifilm objektiivide valik meie veebikaubamajas ›

 

Ostuperiood kestab kuni 31. märtsini 2019. Taotlusi saab esitada alates 30 päeva pärast ostu sooritamist ning mitte varem, aga ka mitte hiljem kui 30. aprill 2019. Kampaanias saavad osaleda Eesti elanikud (eraisikud).

Loe lisaks:

The post Valitud professionaalse FUJIFILM objektiivi ostul raha tagasi kuni 600€ appeared first on Photopointi ajaveeb.

Osta hübriidkaamera ja saad kingiks Martti Halliku YouTube videokursuse
autor: Jürgen Veerme

photopoint_hybriidkaamera_1200x628

Öeldakse, et parim kaamera on kaasasolev kaamera ning pisike ja kerge hübriidkaamera on just selline, mis mahub kenasti käekotti või suuremasse püksitaskusse. Need pildistavad täpselt sama kvaliteediga kui vanakooli peegelkaamerad, kuid pilkupüüdvate fotode või videote püüdmiseks ei piisa ainult heast tehnikast – veelgi olulisem on jäädvustaja ise.

Seetõttu anname veebruaris kõigile mistahes hübriidkaamera ostjatele kingituseks Eesti ühe kõige populaarsema Youtube staari Martti Halliku poolt fotokursus.ee õpikeskkonda koostatud kursuse: Nullist tegijaks. Kuidas luua haaravaid videoid veebi? (väärtus 39,99€).

Kingiks antava kursuse 24. õppevideos jagab Martti sulle ära kõik enda aastate jooksul kogutud teadmised ja nipid. Nii et sinagi saaksid neid soovitusi kasutades alustada videotega või senitehtu hoopis uuele tasemele viia. Ta räägib kõigest – tehnikast, filmimisest, valgusest, sellest kuidas kaamera ees olla ja kuidas mitte olla… Saad teada, mis teeb video menukaks ja mis paneb vaataja videole laiki lisama.

Eesti nr. 1 fotospetsialisti ehk meie juurest leiad jätkuvalt suurima ja parima hübriidkaamerate valiku ning nii meie kauplustes kui veebipoes on Sulle abiks professionaalsed müügispetsialistid, kes aitavad välja valida selle kõige õigema eriliste hetkede pildile püüdja.

Kui hübriidkaamera ost tekitab ikkagi kõhkluseid, siis loe lisaks meie ajaveebi pealiku Lauri poolt kirjutatud kahte sisukat ülevaadet:

 1. Parim fotokaamera nutitelefoni kõrvale ››
 2. Peegelkaamera või hübriidkaamera – kumb on sinu jaoks õige? ››

Juhul, kui uue kaamera eest täissummat rahakotist kohe välja võtta ei ole, siis Inbank järelmaksu abiga ostes saad kaamera kohe kätte, aga maksma selle eest hakkad alles kevadel.

 

Uus hübriidkaamera ja põnevad videod on vaid kliki kaugusel ››

 

SONY HלBRIIDKAAMERAD | OLYMPUS HלBRIIDKAAMERAD | FUJIFILM HלBRIIDKAAMERAD | CANON HלBRIIDKAAMERAD | PANASONIC HלBRIIDKAAMERAD

The post Osta hübriidkaamera ja saad kingiks Martti Halliku YouTube videokursuse appeared first on Photopointi ajaveeb.

4 5 6 7 8 9 10 11 12