Quadralite Thea 450 LED valgustikomplekt tõstab kvaliteeti kõigest 199€ eest
autor: Stephan Redko

Tihtipeale pööratakse pilk uue kaamera või objektiivi poole, kui kasutaja enda võimekus tõuseb või tehnika kvaliteet langeb.

Selle viimase puhul tasuks teada, et tänapäevased professionaalsed kaamerad suudavad ka vanemas eas toota ilusaid kaadreid, aga seda võimekust mõjutab palju hea valguse olemasolu.

Nii et kui soovid tõsta oma foto- või videograafia kvaliteeti ilma suure lisainvesteeringuta, siis kõigest 199 euro eest saad Photopointi esinduskauplustest või veebikaubamajast endale soetada kvaliteetse Quadralite Thea 450 LED Kit stuudiovalgusti komplekti.

See sisaldab kahte võimekat LED stuudiovalgustit ning kahte valgustistatiivi, kuhu need kinnitada. Samuti kuuluvad komplekti vooluadapterid ning transpordikott, kus kõiki eelnimetatud asju hoiustada.

Quadralite Thea 450 LED valgustitele on võimalik toidet anda lisaks vooluadapterile ka NP-F tüüpi akude abil, mis teeb selle ideaalseks valgustikomplektiks ka liikvel olevatele tegijatele, kellel ei ole võimalik igas asukohas vooluadapterit kasutada.

Oma kompaktsuse tõttu soovitame kindlasti antud komplekti ka siseruumis tegutsejatele, kellel ruumi nii palju ei jagu. Lisaks, kui komplektis olevad statiivid jäävad liiga suureks, siis võid valgustid keerata ka mõne kompaktsema jala otsa — need kasutavad standardset 1/4″ keeret.

Mõlemad valgustid pakuvad 3650 lux eredust ning kvaliteetset CRI 95 värviedastusindeksi, mis on muljetavaldavad näitajad sellises hinnaklassis. Veel muljetavaldavam on näha kohandavat värvitemperatuuri võimalust, mis on nende valgustite puhul 3200-5600 K.

Valgusti taga paiknevad kaks rullikut, millest vasakpoolne muudab värvitemperatuuri ning parempoolne muudab valgustitugevust (10-100%).

Ettevõtte sõnul on valgustid varustatud spetsiaalse pehmenduspinnaga, mis jätavad pildile meeldivama välimuse ja pehmemad varjud. See tähendab, et ühtegi lisamodifikaatorit valgustitele vaja ei ole ning komplekt on tõesti nii kompaktne!

 

Tõsta kvaliteeti ja telli Quadralite Thea 450 LED valgustikomplekt »

 

Juhul, kui sul on hetkel suuremad summad ära planeeritud, siis on võimalus kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa. 

(17)

The post Quadralite Thea 450 LED valgustikomplekt tõstab kvaliteeti kõigest 199€ eest appeared first on Photopointi ajaveeb.

Karbist välja: Pentax 17 poolkaader filmikaamera
autor: Stephan Redko

Ma ei oleks arvanud, et üks tänapäevastest digikaamerate tootjatest hakkab sellel ajastul uuesti filmikaameraid müügile tooma, aga kui keegi suurtest võis seda tegema hakata, siis Pentax oleks olnud mu esimene pakkumine.

Seda eelkõige selle pärast, et nad ei ole siiani veel ühtegi hübriidkaamerat tootnud ning pigem panustavad vanemale tehnoloogiale.

Nii teataski ettevõte 2022. aasta lõpus, et nad on arendamas uut filmikaamerat ning 2024. aasta juunis jõudis Pentax 17 ka lõpuks päevalgusele.

Pentax ei ole ligi 20 aastat ühtegi uut analoogkaamerat tootnud ehk minu jaoks oli eriti põnev võimalus see karbist välja võtta ning sellele pilk peale visata. Tule vaatame koos!

Mida kujutab endast Pentax 17?

Tegu on poolkaader filmikaameraga ning sealt tuleneb ka selle mudeli nimi “17” — ühe 35mm formaadis kaadri asemel pildistab see kaks poolkaadrilist fotot, mis on 17mm laiad. See mõjutab ka objektiivi vaatevälja ning 25mm fookuskauguse asemel saavutad Sa 35mm ekvivalendis 37mm fookuskauguse.

Pentax’i sõnul otsustasid nad filmikaamera teha poolkaadriliseks kahel tähtsal põhjusel. Esimene neist on 35mm filmirullide tõusvad hinnad, eriti kui arvesse võtta ilmutamiskulusid. Kuna poolkaader filmikaameraga saab see ühe kaadri asemel teha kaks, siis muutub ka iga kaadri hinnakulu kaks korda väiksemaks.

Poolkaader filmikaamera omapära tõttu on kaadrid standardina vertikaalses asendis, mis on Pentax’i teine põhjus, miks see kaamera tehti poolkaadriliseks — sotsiaalmeedia ajastul eelistavad enamus inimesed pigem vertikaalset formaati oma sisu jagamiseks.

Oma kaadrite teravuse muutmiseks paikneb Pentax 17 filmikaamera peal pisut omapärasem tsoonfookusrõngas, mis määrab erinevatel režiimidel erineva teravusvahemiku. Siin on mida kõik selle rõnga pealsed sümbolid tähendavad Pentax’i kodulehe põhjal:

  • Mäe sümbol: maastikute ja muude kaugvaadete jaoks — fookus on 5,1 meetri kuni lõpmatuseni vahemikus;
  • 3 inimesega sümbol: grupipiltide jaoks — fookus on 2,1 meetri kuni 5,3 meetri vahemikus;
  • 2 inimesega sümbol: igapäevaste kaadrite jaoks — fookus on 1,4 meetri kuni 2,2 meetri vahemikus;
  • 1 inimesega sümbol: portreede ja muude lähivõtete jaoks — fookus on 1 meetri kuni 1,4 meetri vahemikus;
  • Kahvli ja noa sümbol: toidu- ja tootefotode jaoks — fookus on 0,47 meetri ja 0,54 meetri vahemikus;
  • Lille sümbol: makrofotode jaoks — fookus on 0,24 meetri ja 0,26 meetri vahemikus.

Kõikide sümbolite teravusvahemikud on välja toodud ka objektiivi allpool.

Optilise pildiotsija kaudu näed ka kahte erinevat markeeringut, mis on mõeldud erinevate teravustamisvahemikkude jaoks. Väljaspoolne markeering on kaugemate vaadete sättimiseks ning sisemine markeering on lähikaadrite sättimiseks.

Lisaks on pildiotsija kõrval veel kaks indikaatorlampi, mis hoiatavad Sind erinevatest vigadest või probleemidest, nt. kui oled jätnud oma korgi objektiivi külge pildistamise ajal või oled unustanud filmi kerida järgmise kaadrini.

Kaamera taga paiknevasse märkmehoidjasse saad endale jätta meeldetuletuse, mis filmiga Sa käesoleval hetkel pildistad. Sellise tükikese nagu üleval oleval pildil näed võid rebida lihtsalt oma filmikarbi küljest.

Esimest korda Pentax 17 kaamerat kätte võttes olin ma üllatunud kui kerge see on. See jättis mulle pigem odavama mulje kaamerast, arvestades, et see kannab üle 500-eurost hinnasilti.

Reaalsuses on selle pealmise ja alumise plaadi konstruktsioonis kasutatud magneesiumsulamit, mis on vastupidav ent kergekaaluline materjal — tähendades, et Pentax 17 on ilmselt vastupidavam kui see tundub. Inimestel on lihtsalt kombeks seostada rasket asja kvaliteetse asjaga, kuid see ei vasta alati tõele.

Kuna see on nii kerge, siis seda on ülimalt mugav igale poole kaasa võtta ning ka loomulikult käsitleda. Parema ergonoomsuse nimel on Pentax lisanud ka väikse käepideme, millest ei ole üllataval kombel üldse ebamugav kinni hoida, erinevalt enamus teistest väikestest käepidemetest.

Käepideme alla käib tegelikult ka selle filmikaamera toide ehk üks ja ainus CR2 patarei, mis oli ka karbis kenasti olemas. Kuna kaamera vajab toidet põhiliselt vaid välgu ning indikaatorlampide jaoks, siis ma eeldan, et see patarei kestaks tükk aega, kuid üks varupatarei kotipõhjas ei teeks kindlasti liiga.

Laadisin ka juba ühe filmirulli kaamera sisse, sest kavatsen teha lisaks sellele postitusele ka põhjalikuma ülevaate, kus jagan oma reaalmaailma kogemusi ning kaameraga tehtud näidispilte.

35mm filmi laadimine oli tõsiselt lihtne ning kui selle protsessi paar korda läbi teed, siis ilmselt saaksid tulevikus seda laadida vaid 10 sekundiga.

Filmi ei pea üritama kuskile hammaste vahele saada, vaid see tuleb lihtsalt joondada ühe oranži joonega ning seejärel kaamerat klõpsida kuniks see jõuab esimese kaadrini (sulge kindlasti kaamera enne seda, et film valgust ei saaks).

Enne pildistamist anna kindlasti ka oma kaamerale teada, mis tundlikkusega film selle sees on. Seda saad teha keerates ISO ketast vastavalt enda filmi ISO järgi.

Lisaks on sellel analoogkaameral särikompensatsiooni ketas, mida “timmida” vastavalt situatsioonile, kui arvad, et olukord nõuab rohkem või vähem valgust.

Olles ise sellega ka juba paar kaadrit pildistanud, siis saan öelda nii palju, et nn. “retrohõngu” sellel kaameral kindlasti on ning väga huvitav on pildistada filmikaameraga, millel ei ole miljon erinevat defekti või lagunevaid juppe — terve see kaamera päriselt töötab nii nagu peaks!

Jah, Pentax 17 maksab rohkem kui enamus teised filmikaamerad, kuid need kaamerad on tõenäoliselt toodetud eelmisel sajandil ning kui nendel midagi katki läheb, siis varuosade toele või parandamisvõimalusele väga loota ei tasu. Võrdluseks, Pentax 17 tuleb lausa garantiiga.

Lõpetuseks

Pentax 17 poolkaader filmikaamera on lihtsa disainiga, kuid samas on Sul võimalik soovi korral tulla automaat-režiimi pealt ära ning sukelduda seadetesse ka pisut sügavamalt.

Kuigi selle filmikaamera hinnasilt võib tekitada mõne jaoks küsimärgi, siis kõiki faktoreid arvesse võttes, usun, et Pentax 17 hind on täiesti õigustatud. Ära unusta, et tegu on poolkaader kaameraga, s.t. Sa säästad märkimisväärse summa pikemas perspektiivis kokku aina kallimaks minevatelt filmirullidelt.

Soovid kogeda, mis tunne on täiesti uue ja päris filmikaameraga pildistada? Üle pika aja on nüüd Sul see võimalus, sest Pentax 17 on piiratud koguses Photopointi veebikaubamajas ning esinduskauplustes saadaval. 

 

Keri aega tagasi ja telli Pentax 17 poolkaader filmikaamera »

 


Juhul, kui Pentax 17 ostuks kohe piisavalt vahendeid ei jagu, siis pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi — nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Kui oled filmirulli täis klõpsinud, siis too see mistahes Photopointi esinduskauplusesse ja ilmutame need Sulle ära ning soovi korral trükime ka fotopaberile või paneme mälukaardile/Google Drive’i.

Kui tõttad uue Pentax 17 filmikaameraga pildistama, siis tasub kindlasti külastada Ricoh Imaging veebilehte, kus on selle kohta rohkelt infot välja toodud.

Photopoint on Pentax & Ricoh ametlik ja pikaajaline partner Eestis.

(19)

The post Karbist välja: Pentax 17 poolkaader filmikaamera appeared first on Photopointi ajaveeb.

Minu üks aasta koos Peak Design Mobile telefonitarvikutega
autor: Hendrik Osula

Peak Design kaamerarihmad ja kotid on olnud minu igapäevases kasutuses juba aastaid ehk alates ajast, kui nad alustava ettevõttena tegid esimesed katsetused Kickstarteri platvormil.

Nende fototarbed on neile toonud ülemaailmse kuulsuse tänu nutikatele lahendustele ja suurepärasele tootekvaliteedile. Seega, kui hakkasin endale autosse telefonihoidikut otsima ja leidsin, et Peak Design pakub lahendust ka sellele murele, olin koheselt huvitatud.

Peak Design Mobile tarvikute ökosüsteem

Arvestades, et olen Androidi kasutaja, siis MagSafe, mida Peak Design oma “Mobile” seeria tarvikute juures kasutab, pole minu telefonile integeeritud.

Seetõttu pidin oma Google Pixel 6 Pro ümber ostma Peak Design Everyday kaitseümbrise, mis on üllatavalt kerge ja mitte eriti paks, kuigi sellel on sisse ehitatud tugevad magnetid, mis peaksid olema isegi tugevama tõmbega kui iPhone’i enda MagSafe.

Lisaks on sellega võimalik telefoni kinnitada ka erinevate teiste Peak Design lisatarvikute külge, kus kasutatakse lisaks magnetile ruudukujulist füüsilist kinnitust. Maastikurattaga või Tallinna linna äärekividest üle sõites on sellest tugevast kinnitusest kindlasti palju kasu.

Peak Design Wallet

Lisaks kinnitustele on antud kesta abil võimalik kasutada ka näiteks õhukest kaarditaskut mis magnetiliselt telefoni külge ennast klõpsab. Ja kuna ma suuresti kannangi kaasas vaid panga-, ID- või kliendikaarte, siis oli ka antud kaarditasku ostmine kohe teemaks.

Kogemus on näidanud, et neid väikeseid kaarditaskuid kipun ma kuhugi unustama, seega fakt, et see on nüüd minu telefoni küljes, vähendab olulsielt ka nende kaotamise hirmu.

Ühesõnaga on mobiilsete tarvikute ökosüsteem Peak Designil suhteliselt lai ja pakub võimalusi erinevatele kasutajatele.

Peak Design Mobile Car Mount telefonihoidik

Rääkides lähemalt telefonihoidikust, mille oma vanasse Saabi soetasin, siis valisin just Peak Design Mobile Car Mount kleebitava variandi, kuna vana auto ventilaatori ava, kuhu Peak Design Car Vent Mount susata poleks küllap tänapäeva suurte telefonide raskusele hästi vastu pidanud. Lisaks tahtsin kindlasti sellist mudelit, mis laeks mu telefoni juhtmevabalt.

Peak Design Mobile Car Mount kinnitust paigaldades sattusin hetkeks kimbatusse, sest mu auto armatuuril ei tundunud olevat head kohta, kuhu seda kinnitada. Nimelt on tarvis selle kleepimiseks siledat pinda, mida minu armatuuril oli suhteliselt vähe. Lisaks tuleb mõelda ka sellele, et telefon kinnituse küljes millelegi olulisele ette ei jääks.

Õnneks leidsin lõpuks täpselt sobiva koha, mis on ka mõnusalt lähedal “sigaretisüütajale”, seega ei pea juhe pikalt mööda armatuuri hoidikuni jooksma.

Peak Design Car

Kui kleepimistöö tehtud ja soovitatud 12 tundi oodatud, oli minu esimene üllatus kohe see, kui jäigalt ja tugevalt mu suhteliselt suur Google Pixel 6 Pro selle külge kinnitus. See tekitas kohe usaldust, et isegi munakiviteel see sealt niisama ära ei kuku.

Küll aga oli aeg-ajalt pisut probleeme juhtmevaba laadimisega, sest kui nutitelefon pisut vales asendis nö lukustus hoidiku külge, siis polnud kontakt nii hea ja laadimine kippus katkema.

Tavaliselt aitas siis telefoni kerge liigutamine, aga näiteks muret minu uue Google Pixel 8 Pro mudeliga ei esinenud, kusjuures sellel ei kasuta ma Peak Designi enda katet, vaid tavalist läbipaistvat, aga siiski MagSafe magnetitega katet, mille Amazonist ostsin. Ja haakuvuse tugevus hoidikuga on ikka üllatavalt hea!

Peak Design

Seega, kui Peak Design’i enda ümbriseid Sinu telefonile ei pakuta või ei peaks see sulle mingil põhjusel meeldima, siis igasugused teiste tootjate MagSafe magnetitega katedt töötavad ka väga kenasti!

Peak Design Mobile Wallet kaarditasku

Autos olevast telefonihoidikust on mul rohkem kasutuses Peak Design Mobile Wallet kaarditasku, mis asendas koheselt ja jäädavalt minu eelmise kaarditasku, mida mitmeid kordi olin kuhugi unustanud või mis oli taskust istudes välja kukkunud.

Nüüd aga tänu sellele, et see on mul magnetiliselt telefoni küljes, ei kipu see ära kaduma. Lisaks, kui lähen kuhugi ja soovin kaasa võtta ainult telefoni, siis on seda taskut lihtne telefoni küljest ära võtta.

Peak Design Wallet

Nutikalt on lahendatud ka see, kuidas kaardid taskust välja käivad tänu tõmmatavale kattele, mis toob kaardid taskust välja, ja sama lihtsasti kaarti taskusse pannes sulgub kate magnetiliselt, kaitstes kaarte sealt väljakukkumast.

Üldse tundub, et Peak Design on suutnud oma toodete juures magnetitest ja nende kasutusvõimalustest viimast võtta, leides alati õige tugevuse magnetite vahel, et kinnitus oleks usaldusväärselt tugev, samas piisavalt lihtsa vaevaga soovi korral avatav.

Peak Design Wallet

Peak Design kaarditasku värv on ka meeldivalt neutraalne, et isegi tavalise läbipaistva kesta küljes ei tõmba see liialt tähelepanu, aga tänaseks on müügil ka värviküllasemaid versioone. Peak Design’i enda katte juures sulandub see aga viimasega ideaalselt ühte.

Mida Peak Design Mobile lisatarvikutest arvata?

Olen nüüd neid kolme toodet aktiivselt kasutanud enam kui aasta aega ja võin veendunult väita, et Peak Design Mobile tooted on igati oma hinda väärt. Nii nagu nende fototarvikud, siis ei ole nad ka telefonitarvikute kvaliteedis absoluutselt ühtegi järeleandmist teinud.

Kui nende õlakotti olen juba 6 aastat kasutanud ja see näeb siiani välja peaaegu nagu uus, siis nende mobiiliseeria tooted tunduvad samamoodi väga kaua kestvat. Igatahes ei tuvasta ma ühtegi kulumisjälge isegi pärast aastast igapäevast kasutamist.

Peak Design Mobile

Nii et, kui oled otsimas endale kas kvaliteetset magnetilist telefonihoidikut autosse või lihtsalt mugavat kaitseümbrist oma hinnalisele telefonile, siis on Peak Design nime kandvad tooted kindlasti väärt kaalumist!

 


Hendriku tööde ja tegemistega saad tutvuda ning ennast kursis hoida tema Instagram’i lehel või veebilehel hendrikosula.com

 

Tutvu ka teiste sisukate ülevaadetega:

Photopoint on ametlik ja pikaajaline Peak Design partner Eestis. 

(14)

The post Minu üks aasta koos Peak Design Mobile telefonitarvikutega appeared first on Photopointi ajaveeb.

Canon EOS 2000D = kõige soodsam peegelkaamera Photopointist
autor: Jürgen Veerme

Canon EOS 2000D

Fotograafias esimeste sammude astumine tundub tihtipeale keerukas ning rahaliselt kulukas, kuid juulis suvise soodushinnaga alates 479€ (alates 579€) müügil oleva Canon EOS 2000D abil on see pigem lihtne ning kättesaadav. 

Viimased paar aastat Photopointist kõige enam ostetud peegelkaamerate pigerida valitsenud EOS 2000D aitab neid fotohuvilisi, kes on huvitatud natuke loomingulisemast pildistamisest kui nutitelefon seda võimaldab.

Selle jaoks on sellel digipeegelkaameral olemas kõik vajalik: manuaalsed ja poolmanuaalsed režiimid, võimalus teravustada manuaalselt ja seadistada aparaat pildistama hästi kvaliteetset RAW faili, mida siis järeltöötlusprogrammis päris profitasemel pildiks töödelda.

Kui oled Canon EOS 2000D ära ostnud, siis tõmba kindlasti oma nutiseadmesse ka Canon Camera Connect rakendus, mille abil saad oma nutiseadet kaugjuhtimispuldina kasutada. Ja Canon Photo Companion rakendus annab Sulle lihtsaid juhiseid, kuidas peegelkaameraga pildistada.

Canon EOS 2000D peegelkaamera

Kaamera ostuga saad tasuta kaasa ka ligipääsu fotograafia algkursuse materjalidele. Lisaks sellele tasuta viiekümne 10×15 cm paberfoto trüki ja lausa 50GB lisaruumi snap.ee keskkonnas.

Nii et kui oled otsustanud hakata fotograafiamaailmas esimesi tõsiseid samme tegema, siis Canon  EOS 2000D tundub igati õige valik.

 

Osta suurepärane peegelkaamera algajale fotohuvilisele ››

 

Kahtlemata on uue kaamera ostmine arvestatav investeering ja seetõttu pakume võimalust kasutada mugavaid ja paindlikke järelmaksu võimalusi – nii ei pea kogu summat kohe tasuma, vaid saab maksta osamaksete kaupa.

Photopoint on Canoni ametlik ja pikaajaline partner Eestis. Photopoint.ee ostujuhid – ammuta inspiratsiooni ja teadmisi. Kampaania kehtib 1. – 31. juuli 2024.

(17)

The post Canon EOS 2000D = kõige soodsam peegelkaamera Photopointist appeared first on Photopointi ajaveeb.

Peak Design kaamerarihma ostul saad funktsionaalse kingituse
autor: Jürgen Veerme

Peak Design Leash, Slide, Slide Lite või Cuff rihma ostul anname Sulle kingituseks värvilised Peak Design Micro Anchor kiirkinnitused (väärtus 14,99€).

Nende “ankur” lisakinnitustega saad oma Peak Design kaamerarihmasid kasutada erinevate kaameratega või kinnita need binoklile, statiivile, võtmetele ehk isegi veepudelile, sest võimalused on lõputud.

Peak Design Micro Anchor kiirkinnitused

Peak Design Micro Anchor kiirkinnitused

Peak Design Micro Anchor kiirkinnitused

Peak Design Cuff

Peak Design Cuff randmerihm on ilmselt üks kõige elegantsem ja märkamatum viis, kuidas kaamerat, diktofoni või binoklit ootamatute mahakukkumiste eest kaitsta. 

Uus reguleerija võimaldab hoida Cuff rihma avatud ahelas lukustatuna, et saaksid oma käe sellest hõlpsalt läbi viia. Turvalisuse suurendamiseks tõmba Cuffi randme ümber surumiseks reguleerijat.

Peak Design Cuff

Peak Design Cuff

Peak Design Leash

Peak Design Leash mudelit saad kanda risti üle keha, kaelarihmana, kaamera turvanöörina või õlal – Sina valid.

Selle rihma pikkust saad mugavalt reguleerida, vaid ühe sõrmega tänu kahele alumiiniumist ning Hypalon’ist kinnitusklambritele ning ühenda kaamera rihmast lahti vaevata tänu Anchor kinnitussüsteemile. 

Komplektis neli Anchor rihma kiirkinnitust, kuuskantvõti, Anchor kinnitus, mikrofiibrist kott.

Peak Design Leash

Peak Design Leash

Peak Design Slide

Peak Design Slide rihm sobib ideaalselt kandmiseks nii suurte, raskete täiskaader peegelkaameratega kui kergete hübriidkaameratega.

Slide palistus ning lisapolsterdus tagavad maksimaalse kasutusmugavuse sõltumata sellest, kuidas seda kanda eelistad: ümber kaela, üle õla või risti üle keha.

Tänu Dyneema Anchor kinnitustele, mis suudavad kanda ka tervelt 90 kg suurust raskust.

Komplektis neli Anchor rihma kiirkinnitust, kuuskantvõti, Anchor kinnitus, mikrofiibrist kott.

Peak Design Leash

Peak Design Leash

Peak Design Slide Lite

Peak Design Slide Lite on multifunktsionaalne kaamerarih, mis suudab kanda küll mistahes suuruses kaamerat, kuid on loodud hübriidkaameraid või väiksemaid peegelkaameraid silmas pidades.

3,2 cm laiune rihm võimaldab kaamerat mugavalt kanda nii üle õla, kaela ümber kui risti üle keha. Tänu Anchor kiirkinnitusklambritele saab kaamera kergusega rihmalt eemaldada ning alumiiniumist reguleerimisklambrid teevad rihma pikkuse muutmise imelihtsaks.

Komplektis Peak Design Standard kiirkinnitusklamber, neli Anchor rihma kiirkinnitust, kuuskantvõti, Anchor Mount kinnitus ja mikrofiibrist kott.

Peak Design Slide Lite

Peak Design Slide Lite

 


Tutvu sisukate ülevaadetega:

Photopoint on ametlik ja pikaajaline Peak Design partner Eestis. Kampaania kestab kuni kingitusi jagub.

(28)

The post Peak Design kaamerarihma ostul saad funktsionaalse kingituse appeared first on Photopointi ajaveeb.