2.11.2011

Särava lõpuni on jõudnud Just Filmi fotokonkurss "Elu nagu filmis…" koostöös Snap.ee'ga. Võistlus oli tuline ja otsustamine ei olnud meie žüriile üldse lihtne, kuid sellegi poolest väljusid lahingust kolm võitjat.

Esikohal tõstis žürii ühehäälselt pildi "Old dirty money", mis on nagu kaader filmist "Reservoir dogs". Palju õnne, festivalipass on sinu!

Teise koha vääriline on pilt "Vahva", mida vaadates tundsime end otse kui filmi "Püha Tõnu kiusamine" vaadates. Ja kolmandana väljub võidukas "Talve uni", mis meiearust võiks võistelda juba välismaiste suusafilmidega. Just Filmi žürii tänab kõiki osalejaid ja festivalil näeme!

Õnnitleme veel kord võitjaid ja täname kõiki osalejaid!


***
2.10.2011

Pange nüüd kõik mõtlemismütsid pähe, sest koostöös snap.ee'ga algab Just Filmi fotokonkurss "Elu nagu filmis...", mis kestab oktoobrikuu lõpuni.

Konkursist osavõtt on lihtsamast lihtsam. Mõtle välja, milline võiks olla üks kaader Sinu enda filmist. Mõtlesid välja? Väga hea! Nüüd, kui idee on Sinu peas küps, haara kätte kaamera ja jäädvusta see hetk igaveseks.

Ja siis ei muud, kui lae see pilt snap.ee keskkonda üles ning ongi valmis. Auhinnad on pärit sügavast Just Filmi seifist koostöös söögikohaga XX sajand.

I koht saab auhinnaks Just Filmi kaelakaardi, millega on piiramatu ligipääs kõigile Just Filmi raames linastuvatele filmidele. Lisaks vaimutoidule söödetakse Sinu ja su kolme sõbra kõht täis restoranis XX sajand.
II koht saab 10 piletit vabalt valitud filmidele Just Filmi programmist.
III koht saab 5 piletit vabalt valitud filmidele Just Filmi programmist.

Lase fantaasial lennata. Võitjad kuulutame välja 2. novembril ikka siinsamas snap.ee lehel.

"Elu nagu filmis..." - Just Filmi konkurss

Žürii poolt valitud paremad tööd on:

1 Soren, „Old dirty money.“

Old dirty money.

2 skedaddle, „Vahva“

Vahva

3 ESTRM, „talve uni“

talve uni