Kaks nädalat tagasi kuulutasime välja Artprinti Emadepäeva teemalist fotokonkursi „Minu ema on...“. Aeg lausa lendas ja täna 1. mail juba tegime kokkuvõtteid. Väga meeldiv oli näha, milliste sõnadega iseloomustasid konkursi osalejad oma emasid. „Minu ema on kallis.“ „Minu ema on alati minu isaga.“ Konkurss oli kindlasti positiivsete emotsioonidega laetud.

Tänavu aga valisime kolm parimat pilti. Kõik kolm fototööd eristusid teistest selle poolest, et nad aitasid ka kõrvalvaatajal mõista, milline on pildil kujutletud ema. 

I koht Fotolõuend 70x50 cm - Snap.ee kasutaja skedaddle

II koht Fotolõuend 60x40 cm - Snap. ee kasutaja Lera87

III koht Fotolõuend 30x45 cm - Snap.ee kasutaja arlin

Täname kõiki osalejaid ja õnnitleme võitjaid! Võitjate pilte saate näha vasakul.

--------------------

Milline on sinu ema? Oled sa selle peale kunagi mõelnud? Oled sa seda püüdnud fotol kujutada? Proovi. Artprint ja Snap.ee korraldavad kuni aprilli lõpuni kestva fotokonkursi „Minu ema on …“.

Konkursil osalemiseks püüa mõelda, mis sinu ema kõige paremini iseloomustab. Võib-olla on see tema lemmiktegevus, armas kulunud köök, pannkoogikuhjad või hoopis lõbusad koosviibimised. Võib-olla annab seda edasi anda läbi abstraktse rütmijoonise või värvimängude.  Kuidas seda kõike pildile püüda – see on sinu otsustada.

Auhindu paneb välja Artprint. Nendeks on kolm erisuurustes kõrgkvaliteetset fotolõuendit.

I koht Fotolõuend 70x50 cm

II koht Fotolõuend 60x40 cm

III koht Fotolõuend 30x45 cm

Sinu ema teab ju küll, et kõige parem kink on ise tehtud. Pilte konkursil osalemiseks saab laadida 15-30.04.2011. Võitjate nimed kuulutame välja 1. mail siin Snap.ee lehel.

Žürii poolt valitud paremad tööd on:

1 skedaddle, „vanaema“

vanaema

2 , „Minu ema on noor“

Minu ema on noor

3 arlin, „minu ema ja väike venna“

minu ema ja väike venna