Partnerlusprogramm

1. Miks see mulle kasulik on?

1.1 Partnerlusprogrammi abil saad Snäpis oma piltidega raha teenida. Erinevalt välismaa pildipankadest saab Snäpis raha teenida mitte digipiltide vaid paberfotode müügiga. Kuidas täpsemalt? Kohe selgitame.2. Kuidas partnerlusprogramm toimib?

2.1 Paberfotosid saad Snäpis tellida ja teistele tellimiseks üles panna ka ilma partnerlusprogrammita. Partnerlusprogrammiga liitudes saad aga iga pildi eest, mis sinult tellitakse, teatud summa raha. Sina ise saad määrata, kui suur see summa täpselt on. Kui liitud programmiga, ilmub iga sinu albumi seadetesse menüü nimega „Partnerlus“. Just seal saad määrata selles albumis olevate paberfotode juurdehindluse, ehk summa, mille sa iga paberfoto tellimuse pealt endale saad.

2.2 Eriti hea uudis on see, et sa ei pea partnerlusprogrammis osalevates albumites olevatele piltidele üldse mingit juurdehindlust määrama. Paberfotode hind jääb tellija jaoks muutumatuks, sina saad aga iga tellitud paberfoto eest endale pisut raha.

2.3 Võtame näiteks kõige tavalisema 10x15 cm mõõtmetes foto. Ilma partnerlusprogrammita saad sina ise ja saavad ka kõik teised seda Snäpist paberfotona tellida 0.15€ eest. Kui seda fotot sisaldav album osaleb partnerlusprogrammis ning sa sellele tavalisest kõrgemat hinda määranud ei ole, maksab seesama 10x15cm mõõdus foto tellijatele samamoodi 0.15€. Sina saad aga sellest rahast 0.02€ enda Snäpi kontole. Tellija jaoks hind ei muutu, sina saad aga raha juurde.

2.4 Niisiis saad partnerlusprogrammis osaledes isegi ilma juurdehindlust määramata raha teenida. Kui soovid aga oma piltide eest rohkem raha teenida, saad sisestada albumi juures olevasse partnerlusmenüüsse baasmäärast (10x15 cm pildi puhul 0,02€) suurema juurdehindluse. Maksimummäära juurdehindlusel ei ole.

2.5 Partnerlusprogrammis osalevate piltide tellimise käigus kogunev raha raha kantakse sinu Snäpi kontole. Snäpi kontol olev raha kantakse sinu pangakontole iga järgmise kuu 25. kuupäeval. Ülekanne toimub juhul, kui Snäpi konto saldo on enam kui 50€ ning sa oled oma konto seadetes, partnerlusprogrammi valikutes väljamaksed lubanud.


3. Partnerlusprogrammiga liitumine


3.1 Parnterlusprogrammiga saavad liituda Snäpi registreeritud kasutajad.

3.2 Partnerlusprogrammiga liitumiseks tuleb kõigepealt Snäpi pildipanka sisse logida. Seejärel saab partnerlusprogrammiga liituda kahes kohas:

 1. Avalehel kuvatavas teavituskastis asuvale lingile „Liitu Partnerlusprogrammiga“ klikates
 2. Profiililehel Minu konto > Profiil asuvale menüükirjele „Liitu Partnerlusprogrammiga“ klikates
01

3.3 Ükskõik kummal juhul avaneb aken, kus saab sisestada partnerlusprogrammiga liitumiseks vajalikud andmed:

02

 1.  „Siseriiklik kontonumber“ – sisesta enda pangakonto number, kuhu sa partnerlusprogrammi raames teenitud raha soovid saada.
 2. „Konto omaniku täisnimi“ – sisesta eelnevalt määratletud pangakonto omaniku täisnimi
 3. „Soovin väljamakseid“ – Märgi see kastike linnukesega, kui soovid, et partnerlusprogrammis teenitud raha sinu pangakontole kantakse. Raha väljamaksmine toimub järgmise kuu 25. kuupäeval, juhul kui sinu e-konto lõppsaldo on suurem kui 50.00€ ja sa oled väljamaksed lubanud.
 4. „Olen nõus partnerlusprogrammi tingimustega“ – Sellele lingile vajutades saad partnerlusprogrammi kohta palju olulist infot teada. Palun tutvu selle infoga ning kui sulle loetu sobib, siis märgi kastikesse linnuke.

3.4 Kui väljad täidetud, siis vajuta partnerlusprogrammiga liitumiseks nupule „Salvesta“.

4. Piltide hinnastamine

4.1 Üldpõhimõtted
 • Partnerlusprogramm ja piltide hinnastamine on albumipõhised
 • Iga albumi juures saab valida eraldi kas see partnerlusprogrammis osaleb või mitte.
 • Piltide hinnastamisel eristatakse erinevaid trükisuurusi. Näiteks saab 21x30 cm mõõdus tellitavale paberfotole lisada teistsuguse juurdehindluse kui on 10x13 cm mõõdus tellitud fotol.
 • Üksikutele albumis olevatele piltidele eraldi hinnastamist määrata ei saa. Erineva juurdehindlusmääraga samade mõõtmetega fotode jaoks on vaja luua erinevad albumid.
4.2 Partnerlusprogrammi aktiveerimiseks navigeeri albumite lehele: Minu konto > Albumid ning ava üks enda albumitest. Paremal menüüribal näed nüüd menüükirjet „Partnerlus“. Kliki sellele.

03

4.3 Avaneb rida valikuid. Vali kõige esimesest rippmenüüst „Album osaleb“ valik „Jah“

04

4.4 Vajuta sealsamas all olevale nupule „Salvesta“. Nüüd osaleb sinu album partnerlusprogrammis ning kui keegi sellest pilte tellima peaks, saad sa iga tellitud paberfoto eest enda Snäpi kontole pisut raha. Ilma, et tellija tavalisest rohkem maksma peaks.

4.5 Kui soovid, võid oma piltidele määrata algväärtusest ükskõik kui suurema juurdehindluse.
05

 1. Saad valida kas album osaleb partnerlusprogrammis või mitte
 2. Sinisel taustal olev esimene tulp näitab tellitavate paberfotode erinevaid trükimõõtmeid
 3. Teises tulbas on ära toodud foto fikseeritud trükihind
 4. Neljandas tulbas saad määratleda enda juurdehindluse. See on raha, mille sina iga tellitud paberfoto eest endale saad. Vaikimisi kuvatakse selles tulbas väikseim võimalik juurdehindluse määr (10x13 cm pildi puhul 0,02 senti)
 5. Lõpphind sinu paberfoto tellijale. Lõpphind on fikseeritud trükihinna ning sinu Snäpi kontole kantava raha summa.
 6. Salvesta valikud